Išskirtiniai Pottermore sertifikatai!

Visai neseniai Pottermore pateikė intriguojančią naujieną – iki rugsėjo 16 dienos, 15 valandos,  kiekvienas Pottermore dalyvis turės galimybę atsispausdinti išskirtinį Pottermore sertifikatą. Šiame sertifikate bus parašytos visos svarbiausios detalės – koledžas, kuriam dalyvis priklauso, burtų lazdelė, koledžo taškai ir panašiai.

Pottermore paviešino ir šį paslaptingą bei intriguojantį Tweet’ą, leidžiantį suprasti, jog mūsų laukia dideli bei jaudinantys pokyčiai svetainėje.

Taip pat kiekvienas dalyvis sulaukė asmeninės žinutės su užuominomis į šiuos pasikeitimus, bet be jokių konkrečių detalių, išskyrus faktą, jog svetainė vartotojams leis sužinoti daugiau apie burtininkų pasaulį:

Jau greitai Pottermore taps visiškai nauja svetaine, suteiksiančia galimybę sužinoti dar daugiau apie J. K. Rowling sukurtą burtininkų pasaulį. Pirmoji Pottermore istorijos dalis, kurioje mėgavotės Hario istorijos interpretacija “iliustruotuose momentuose” ir patyrėte, ką reiškia gyventi Hogvartse, greitai baigsis. Mes ruošiamės antrajai daliai. Kadangi J. K. Rowling burtininkų pasaulis plečiasi, nuo jo neatsiliks ir Pottermore – svetainė taps vieta, kur galėsite įsivaizduoti daugiau ir mėgautis pasauliu už Hogvartso ribų.

Mes labai nekantraujame pamatyti, kas naujo mūsų laukia Pottermore. Šiukštu nepamirškite sugrįžti į savo Pottermore paskyrą, nes išskirtiniai Pottermore sertifikatai bus “dalinami” tik iki rugsėjo 16 dienos! O juos gauti galite vos tik prisijungę prie savo paskyros. Jeigu dėl spausdinimo kyla problemų, įsitikinkite, kad spausdinate tiesiai iš naršyklės meniu. O kai tik žinosime ką nors daugiau apie minėtąją “antrąją Pottermore dalį”, būtinai pasidalinsime su visais.

Source :

mugglenet

Parašykite komentarą