Laikraštis „Landžioji plunksna“

„Landžioji plunksna“ – virtualus laikraštis, skirtas Lietuvos burtininkų bendruomenei ir tiems, kurie neabejingi magijai.  Idėja leisti šį laikraštį kilo forume, o pirmasis laikraščio numeris buvo labai šiltai sutiktas. Nors kurį laiką laikraštis nebuvo leidžiamas, tačiau dabar Hogvartsas.LT komanda nusprendė tęsti jo leidybą ir toliau džiuginti „Hario Poterio“ fanus įdomiais straipsniais ir naujienomis. Dabar Landžioji plunksna leidžiama šiek tiek kitokiu pavidalu – kiekvieną mėnesį siunčiama į Jūsų el. paštą, tad kviečiame įrašyti savo elektroninio pašto adresą apačioje ir taip užsiprenumeruoti laikraštį!

Laikraštį sudaro įdomios naujienos iš Hogvartsas.LT puslapio, straipsniai, rašomi remiantis „Hario Poterio“ knygų idėja, ir kita papildoma informacija. Straipsniuose bus minimi knygų veikėjai, tačiau jų tematika ir idėjos bus „Landžiosios Plunksnos“ kūrėjų.

Laikraštį jau prenumeruoja 484 burtininkai. Užsiprenumeruok ir tu!

Nepamirškite patvirtinti prenumeratos paspausdami nuorodą patvirtinimo laiške, kurį gausite iškart užsiprenumeravę laikraštį. Nepatvirtinusiems prenumeratos laikraštis nėra siunčiamas!

Jei negaunate patvirtinimo laiško susisiekite su mumis.

Senesni laikraščio numeriai

Norėdami paskaityti senesnius numerius, siųstus į el. paštą, ieškokite nuorodos prenumeratos patvirtinimo laiške (jį gauna visi, užsiprenumeravę laikraštį).

Dar senesnius numerius, kurie nebuvo siunčiami į el. paštą, rasite čia.

5 thoughts on “Laikraštis „Landžioji plunksna“

Parašykite komentarą