Robbie Coltrane ir Rachel Weisz

Robbie Coltrane pasakoja apie filmą „Broliai Blumai“

„Mumijos“ žvaigždė Rachel Weisz ir „Hario Poterio“ aktorius Robbie Coltrane kalbėjo apie savo naująjį filmą „Broliai Blumai“ (“The Brothers Bloom”), apie aktorę, kuri susiduria su dviem sukčiais.

Jie kalbėjo su BBC laidos „Newsbeat“ reporteriu Kev Geoghegan apie  apgaules, sudėtingus kortų triukus ir ko galime tikėtis iš naujojo „Hario Poterio“ filmo.

Reičel, jūs turėjote daug ko išmokti šiam filmui. Kas buvo sunkiausia?

Man sunkiausia buvo atlikti kortų triuką. Buvo manančių, kad tai buvo  klastotė, kad kažkas kitas tai atliko. Tai buvau aš. Tai buvo geras penkių minučių trukmės kortų triukas.

Rachel Weisz
Reičel ant raudono kilimo demonstruoja Rolando Mouret suknelę

Aš net nežinojau kaip sumaišyti kortų kaladę, kai pradėjau filmuotis šiame filme. Mane mokė magas iš Anglijos Magijos rato, kuris atvyko į filmavimo aikštelę ir mokė mane dvi savaites. Aš turėjau atlikti šį triuką pasakodama apie savo sutrikusią vaikystę. Tai tikriausiai buvo sunkiausias dalykas, ką esu dariusi savo karjeroje.

O kaip apie Lambordžinio vairavimą?

Man neleido būti Lambordžinyje, kai  jis važiavo. Man leido įlipti į jį, kai jis stovėjo vietoje. Kiek tai? Milijonas svarų? Kiek kainuoja Lambordžinis?

Jie nepasitikėjo mano jėgomis už vairo. Aš iš tiesų esu labai gera vairuotoja, tačiau jie manimi nepatikėjo.

Ar kada esi susidūrusi su stambiu pinigų plėšiku?

Nemanau. Niekas labai nebandė. Robis anksčiau kalbėjo, kad iš dalies smagu būti apiplėštam. Tai tarsi būti sugundytai, kai žmonės eina ir eina tavęs apiplėšti. Kartais vienintelė priežastis, kodėl jie nebegrįžta, yra ta, jog pasibaigė pinigai.

Tai gundymas, ar ne? Tikiuosi, kad šis filmas sugundys žiūrovus.

Robi, ar kada nors buvai apiplėštas?

Kažkas bandė man parduoti sugedusį Rolex laikrodį Glasgou aludėje. Jis sakė: „Tai nesenstanti klasika. Jis turi du ciferblatus. Jei dažnai keliauji, gali matyti laiką namuose ir šalyje, kurioje esi.“

Aš apverčiau jį ir pasakiau: „Jo apačia iš nerūdijančio plieno. Rolex’ai tokie nebūna“. O jis atsakė: „Taip, tai klastotė. Atsiprašau“ ir nuėjo.

Ar yra nutikę kokių istorijų filmuojant?

Šimtai. Visas filmas buvo šaunus.  Aš nesugalvoju konkretaus pavyzdžio. Dan Aykroyd, su kuriuo kartą dirbau, sakė: „Tik leisk įvykiams vykti“. Buvo diena, kai sprogo beždžionė. Buvo šaunu.

Ar mėgaujiesi pertrauka nuo „Hario Poterio“?

Aš iš tiesų turiningai leidžiu šias dienas. Esu suplanavęs padaryti tris darbus. Bandau vieną jų pabaigti iki vasario, kai pradėsime filmuoti seprintąją HP dalį.

Rachel Weiszl, Rian Johnson ir Robbie Coltrane
Robbie ir Rachel su „Brolių Blumų“ režisierium Rian Johnson

Tarp dviejų filmų bus pertrauka. Na žinot, bus filmuojamos dvi HP7 filmo dalys, tad tarp jų bus savaitės ar dviejų pertrauka.

Šiuo metu esu atsakingas darbuotojas, tad turiu pradėti ryšėti kaklaraištį ir piktai elgtis su žmonėmis. Trankyti telefoną ir meluoti.

Kiekvienas „Hario Poterio“ filmas atrodo ilgesnis ir ilgesnis…

Jie visada buvo rašomi kaip kiti metai vaikų gyvenime, o jiems 17. Tad gyvenimas jiems pasikeitė.

Romantika tvyro ore.  Grėsmė vis labiau galingesnė, o jo jėgos ir žinios ir visos jų galios bei magija stiprėja. Tokios knygos, taip jos parašytos.

Parašykite komentarą