Fantastiniai gyvūnai 3: Dumbldoro paslaptys
Filme Dumbldoro paslaptys - jau matyti ir nauji fantastiniai gyvūnai.

Iškart po to, kai buvo paskelbta trečiojo filmo Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys pasirodymo data kino teatruose, Wizarding World portale atsirado ir daugiau informacijos apie šį filmą. Pasak Burtininkų pasaulio puslapio, naujojo filmo siužetas bus toks:

Profesorius Albas Dumbldoras žino, kad galingas tamsusis burtininkas Gelertas Grindelvaldas ruošiasi perimti burtininkų pasaulio kontrolę. Negalėdamas jo įveikti vienas, Dumbldoras pasikviečia į pagalbą magizoologą Njutą Miglapūtį. Jam paveda vadovauti bebaimių burtininkų, raganų ir vieno drąsaus žiobaro komandai, besiruošiančiai į pavojingą misiją. Jos metu jie sutinka jau matytas ir naujas būtybes bei susiduria su Grindelvaldo pasekėjų būriu. Bet kai ant kortos pastatyta tiek daug, kiek ilgai Dumbldoras galės išlikti nuošalyje?

Aprašyme nėra nieko, ko mes dar nežinome arba galime numanyti, pamatę antrąjį filmą Grindelvaldo piktadarystės, bet džiugu, kad magiškosios būtybes filme vis dar vaidins nemažą rolę. Atsižvelgiant į tai, kad kovai prieš Grindelvaldą Dumbldoras pasikvietė magizoologą, fantastiniai gyvūnai ir magiškosios būtybės gali papildyti jo armiją lygiai taip pat, kaip Hogvartso mūšyje kovėsi milžinai, kentaurai, akromantulos, namų elfai ir vilkolakiai.

Iki trečiojo filmo liko mažiau, nei metai. Filmas Fantastiniai gyvūnai: Dumbldoro paslaptys kino teatruose pasirodys 2022 m. balandžio mėnesį. J. K. Rowling planuoja, kad iš viso bus penki Fantastinių gyvūnų filmai ir veiksmas kiekviename iš jų vyks skirtingose šalyse. Pirmo filmo Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti veiksmas vyko Niujorke, antrojo filmo Grindelvaldo piktadarystės – Paryžiuje. Likusių filmų veiksmo vieta dar nėra žinoma.