Dumbldoro paslaptys
Fantastiniai gyvūnai 3: Dumbldoro paslaptys kino teatrus pasieks jau 2022 m. balandžio mėnesį.

Trečiasis Fantastinių gyvūnų filmas dienos šviesą išvys greičiau, nei Hario Poterio fanai tikėjosi. Filmas, gavęs pavadinimą Dumbldoro paslaptys (Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore), turėjo pasirodyti 2021 m. lapkričio 12 d., bet vėliau buvo nukeltas į 2022 m. liepos 15 d. Ilgesnis laiko tarpas iki filmo leis J. K. Rowling patobulinti filmo scenarijų. Tačiau fanų džiaugsmui naujausią filmą galėsime pamatyti net trimis mėnesiais anksčiau – 2022 m. balandžio 15 d.

Kaip ir pirmus du filmus, trečiąjį Fantastinių gyvūnų filmą Dumbldoro paslaptys taip pat režisuoja David Yates, o prie scenarijaus rašymo prisideda J. K. Rowling. Filme vėl pamatysime Eddie Redmayne (Njutas Miglapūtys), Jude Law (Albas Dumbldoras), Dan Fogler (Džeikobas Kovalskis), Katherine Waterston (Tina Goldstein), Alison Sudol (Kvynė Goldstein), Ezra Miller (Vilčius Kaulinis), Claudia Kim (Nadžinė) ir kitus pirmuose dviejuose filmuose vaidinusius aktorius. Skirtingai nuo antrojo filmo, Gelertą Grinvelvaldą vaidins Mads Mikkelsen, kadangi Johnny Depp’ui po pralaimėtos bylos su Jungtinės Karalystės laikraščiu The Sun iš filmo teko pasitraukti.

Filmo pavadinimas Dumbldoro paslaptys sufleruoja, kad turėtume sužinoti Hogvartso direktoriaus paslapčių. Kokios jos gali būti – kol kas lieka neaišku. Antrasis Fantastinių gyvūnų filmas Grindelvaldo piktadarystės baigėsi tuo, kad Grindelvaldas pasakė Vilčiui esą šis iš tiesų yra Aurelijus Dumbldoras. Viena vertus, tai gali reikšti, kad Albas Dumbldoras žinojo, kad turi niekam nežinomą brolį. Taip pat gali būti, kad Aurelijus yra Dumbldorų šeimos paslaptis, apie kurią Albas nežino. Žinoma, visa tai gali reikšti, kad iš tiesų Aurelijus nėra Dumbldoras, kas būtų mažiausiai nutolę nuo originalios Hario Poterio istorijos. Kaip visi žinome, Albo Dumbldoro tėvas gyvenimo galo sulaukė Azkabane, o kai Vilčius gimė, Albo mama Kendra jau buvo mirusi.

Kad ir kaip ten bebūtų, trečiame Fantastinių gyvūnų filme sužinosime daugiau apie Dumbldorų šeimą ir Hario mėgstamo Hogvartso direktoriaus gyvenimo istoriją. Taip pat neabejotinai išvysime ir Njuto Miglapūčio globojamus gyvūnus – įdomu, kurie iš lagamine gyvenančių jo augintinių grįš į naująjį filmą, ir kokių naujų būtybių filmo kūrėjai nuspręs mums parodyti.