"Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti" plakatas

“Hario Poterio” fanai dar iki šiol negali patikėti tuo, ką išgirdo ketvirtadienio vakarą vykusio pasaulinio fanų renginio metu. Renginys buvo transliuojamas iš Londono, Niujorko, Los Andželo, Romos bei kitų kino teatrų, o jį stebėti buvo galima ir internetu “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti” oficialiame Facebook puslapyje. Daugiausiai dėmesio buvo skiriama Londono kino teatrui, nes čia buvo susirinkusios filmo žvaigždės Eddie Redmayne (Njutas Miglapūtys), Katherine Waterston (Porpentina „Tina“ Goldstein), Alison Sudol (Kvynė Goldstein), Dan Fogler (Džeikobas Kovalskis) bei filmo režisierius David Yates. “Hario Poterio” fanai iš viso pasaulio joms galėjo užduoti klausimus.

Tačiau beveik valandą trūkusį interviu su aktoriais nustelbė renginio pabaigoje pasirodžiusi bei garsiomis ovacijomis sutikta J. K. Rowling, kuri atskleidė, jog mūsų laukia penki “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti” filmai vietoj trijų.

J. K. Rowling pasauliniame fanų renginyje
J. K. Rowling pasauliniame fanų renginyje. Facebook nuotrauka.

Renginio vedėjos paklausta, ko dar būtų galima tikėtis “Fantastinių gyvūnų” filmuose, J. K. Rowling mįslingai užsiminė, kad su David Yates kalbėjo apie Dumbldorą ir Grindelvaldą, bet negali apie tai pasakoti. Tuomet Rowling prakalbo apie kitą dalyką, kurį gali atskleisti – nuo pat pradžių, rašydama scenarijų, ji žinojo, kad “Fantastiniai gyvūnai” bus daugiau nei vienas filmas, tai planavo ir šįkart suplanavo teisingai. Rowling džiugiai paskelbė, kad, pagal jos planus, bus sukurti penki “Fantastinių gyvūnų” filmai vietoj trijų.

Salę užpildė “Hario Poterio” fanų aplodismentai, o ant scenos sėdintys filmo aktoriai atrodė šokiruoti – Eddie pakėlė antakius, o Alison ir Katherine pasimetusios dairsėsi į visas puses. Jiems tai irgi buvo staigmena.

J. K. Rowling dėl tokios aktorių reakcijos juokais, kalbėdama apie aktoriaus Dan Fogler personažą, paklausė jo “Ar norėtum, kad tave nužudyčiau?”. Visą tai pamatyti galite renginio įraše:

Visai netrukus naujiena apie penkis filmus buvo paskelbta ir filmo Twitter paskyroje:

Komentaruose parašykite, ar džiaugiatės J. K. Rowling sprendimu? O gal kaip tik manote, jog tai pigus kino studijų būdas pasipelnyti iš fanų kišenės?