Aprašymas: Prie burtininko pritraukia daiktą, kuris gali būti labai toli. Burtažodį galima naudoti dviem būdais: ištarti Accio ir įvardinti daikto pavadinimą arba  nukreipti lazdelę į norimą daiktą ir pasakyti burtažodį. Bet kuriuo atveju burtininkas turi būti susikoncentravęs ties objektu, kurį nori prišaukti, kad burtažodis pavyktų. Nebūtina tiksliai žinoti, kurioje konkrečioje vietoje yra daiktas, jeigu burtininkas žino ir pasako tikslų jo pavadinimą. Pavyzdžiui, Hermiona prisišaukė knygas apie HorokrususDumbldoro kabineto, būdama Grifų Gūžtos bokšte.

Kerus naudojo: Haris Poteris prisišaukė savo šluotą, kad galėtų atlikti pirmąją Burtų trikovės turnyro užduotį, Mažojo Hengltono kapinėse – nešyklę, kad galėtų pasprukti nuo Voldemorto ir Mirties valgytojų. Accio dažnai naudojamas burtažodis burtininkų kasdieniame gyvenime.

Pastabos: Burtažodį galima naudoti tik daiktams ir mažiems gyvūnams. Su žmonėmis jis neveikia, nepaisant to, kad Haris bandė pritraukti krentantį Hagridą „Septynių Poterių” operacijos metu.