Šiam rugsėjui Pottermore jums turi paruošusi naują malonumą ir pristato tris elektronines knygas, kurios leis dar giliau pasirausti burtininkų pasaulyje.

Šiais metais apie burtininkų pasaulį mes jau sužinojome daug daugiau informacijos. Jau yra pasirodžiusi pjesė “Haris Poteris ir prakeiktas vaikas” ir išleista knyga su jos scenarijumi. Greitu metu bus ir dar daugiau atradimų. Jau šį lapkritį kinuose pasirodys filmas “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“. Dabar Pottermore atveria dar vienas duris, pristatydami naują, trumpų elektroninių knygų rinkinį pavadinimu “Pottermore dovanos”. 

Tai yra nedidelės apimties elektroninių knygų serija. Jose smulkiau pasakojamos “Hario Poterio” istorijos su gardžiais kąsneliais, paimtais iš Pottermore archyvų bei iš J. K. Rowling originalių užrašų. Šios knygos “Hario Poterio” fanams pasiūlys papildomų istorijų, kurios su meile buvo atrinktos Pottermore kolektyvo, veikėjų įžvalgų ir plačiau papasakos apie magijos pasaulio aplinką.

Knygų viršelius sukūrė galingas dizainerių duetas: Miraphora Mina ir Eduardo Lima, dar žinomas kaip MinaLima. Ši pora taip pat dirbo ir su “Hario Poterio” filmų iliustracijomis.

"Pottermore dovanos" viršeliai

Šios trys elektroninės knygos bus išleistos rugsėjo 6 d., pačiu laiku prasidėjus naujiesiems mokslo metams Hogvartse. Kiekviena iš jų tyrinėja skirtingą potemę, susijusią su Hogvartsu.

Pirmoji knyga pavadinimu “Hogvartsas: Neužbaigtas ir nepatikimas gidas” (Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide) pasineria į mūsų visų mylimos mokyklos užkampius ir plyšius, atskleisdama viską nuo smulkmenų apie Hogvartso vaiduoklius, iki to, ką daro paskirstymo kepurė, kai negali nuspręsti, į kurį koledžą reikėtų paskirti mokinį.

Antroji knyga “Trumpos istorijos iš Hogvartso apie galią, politiką ir įkyrius poltergeistus” (Short Stories from Hogwarts of Power, Politics and Pesky Poltergeists) tyrinėja tamsesnes burtininkų pasaulio šaknis. Joje daugiau sužinosite apie Magijos ministerijai kilusias problemas bei Azkabano kalėjimo siaubus. Taip pat galėsite pasimėgauti visiškai nauju, J. K. Rowling parašytu tekstu apie Horacijų Trimitą.

Ir galiausiai knygoje “Trumpos istorijos iš Hogvartso apie didvyriškumą, sunkumus ir pavojingus pomėgius” (Short Stories from Hogwarts of Heroism, Hardship and Dangerous Hobbies) aprašytas spalvingas Hogvartso personalas. Galėsime daugiau sužinoti apie magiškųjų gyvūnų priežiūros mokytoją Silvaną Ketlburną (kuris buvo Hagrido pirmtakas šioje pozicijoje) ir šiek tiek naujos informacijos apie Minervą Makgonagal bei jos dalyvavimą antrajame burtininkų kare.

Smalsu, kodėl Blekų šeima savo vaikams duodavo tokius keistus vardus, kaip ragana ar burtininkas atsiduria portrete arba ką J. K. Rowling iš tiesų galvoja apie Doloresą Ambridž? Norintys numalšinti savo troškulį norui daugiau sužinoti apie burtininkų pasaulį, galės visa tai rasti naujosiose knygose.

“Pottermore dovanas” bus galima įsigyti iš daugelio skaitmeninių elektroninių knygų pardavėjų visame pasaulyje. Oficialiai jos pasirodys rugsėjo 6 d. anglų, prancūzų, vokiečių, italų, japonų, olandų, braziliškos portugalų ir ispanų kalbomis. Jas taip pat bus galima įsigyti ir Pottermore svetainėje.

Source :