Vos prieš kelias akimirkas Pottermore pranešė, kad antrajame „Fantastinių gyvūnų” filme Dumbldorą vaidins net du kartus oskarams nominuotas aktorius Jude Law. Nors Dumbldoro direktoriaus kėdėje neišvysime, jis bus pristatytas kaip transfigūracijos mokytojas.

„Jude Law yra fenomenaliai talentingas aktorius, kurio darbu ilgai žavėjausi bei laukiau, kol pagaliau turėsiu galimybę kartu su juo dirbti. Aš žinau, kad jis puikiai įamžins visas netikėtas Albo Dumbldoro puses, kurias J. K. Rowling atskleis šiame visiškai  kitokiame jo gyvenimo etape.” – džiaugėsi „Fantastinių gyvūnų” režisierius David Yates.

Law jau anksčiau teko dirbti su keliais „Hario Poterio” aktoriais, tokiais kaip Helen McCrory (Narcisa Smirdžiuvienė) bei Richard Griffiths (Vernonas Durslis), ir net su garsiuoju Johnny Depp, „Fantastiniuose gyvūnuose” vadinančiu Dumbldoro priešininką, piktąjį burtininką Grindelvaldą.

Kaip jau rašėme anksčiau, ketinama sukurti 5 „Fantastinių gyvūnų” serijos filmus. Antrąjį „Fantastinių gyvūnų” filmą planuojama išleisti 2018 m. lapkričio 18 d., o filmavimai prasidės jau šią vasarą.

Mes nekantraujame išvysti jaunąjį Dumbldorą didžiajame ekrane! Kaip  manote, ar Jude Law  pavyks susitvarkyti su tokiu sudėtingu vaidmeniu?

Šaltiniai: