Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas

Nuo tada, kai beveik prieš 9 metus buvo išleistos “Mirties relikvijos”, visi “Hario Poterio” fanai troško daugiau informacijos apie magijos pasaulį. Tad visai nenuostabu, kad išankstiniai užsakymai spektaklio “Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas” scenarijui, kuris bus išleistas knygos pavidalu, yra stulbinamai dideli.

Nors daugelis iš mūsų negalės pamatyti spektaklio Londone, tačiau turėsime galimybę perskaityti taip lauktą naująją istoriją, parašytą pačios J.K. Rowling. “Hario Poterio” knygų gerbėjai net organizuoja specialius vakarėlius šios knygos išleidimui, o pati knyga yra perkamiausia Amazon.com svetainėje. Teigiama, kad jau dabar pateikta daugiau išankstinių užsakymų, nei prieš bet kurios kitos “Hario Poterio” knygos išleidimą.

Hario Poterio gerbėjai dar kartą patirs naujos knygos džiaugsmą ir tai tik dar labiau sustiprins visą burtininkų bendruomenę. Spektaklio scenarijus bus išleistas šių metų liepos 31 dieną per Hario ir pačios Rowling gimtadienius. Ją perskaitę žinosime dar daugiau neatskleistų magijos pasaulio paslapčių.