Naujos nuotraukos, t.y. puslapiai iš 2009 m. D. Britanijos kalendoriaus „Haris Poteris ir Netikras princas“, pasirodė internete.

Dideliame skanuotame paveiksle matome Ronį kvidičo aikštėje, o kitame – Levandą Rudę. Verti dėmesio yra ir vaizdai iš Landynės atakos su Džine, Hariu, Tonks, Lubinu ir Artūru Vizliu, o antrame plane – Belatriks. Kitame paveiksle įspūdingas vaizdas iš Landynės atakos – liepsnojantis pastatas.Taip pat yra nauja Molės Vizli, Tonks, Lubino bei Artūro Vizlio nuotrauka, kurios kampe matoma Landynė.

Kitame paveiksle matome jaunąjį Tomą Ridlį bei uolas prie jūros, kur tikriausiai yra urvas.

Taip pat įdomi Drako ir Belatriks nuotrauka, kurioje matomi žodžiai „Unbreakable Vow“ (nesulaužoma priesaika) bei keli pastatai už jų, tikriausiai Verpėjo akligatvis.

Kitoje nuotraukoje matome Hogvartso personalą: Hagridą, Sneipą, Proseforę Makgonagal bei Profesorių Dumbldorą, kuris figūruoja ir kitose nuotraukose. Pirmoje matome daiktą, kuris gali būti Klastuolio žiedas – vienas iš Horokrusų. Kitoje – Dumbldoras su Hariu, o antrame plane – urvas. Ir dar vienoje matome Harį, laikantį buteliuką su prisiminimais.

Drako Smirdžiaus nuotraukų taip pat yra šiame kalendoriuje. Vienoje jis su Sneipu, kitoje – su Filču, o trečioje laiko paukštį.

Kituose paveiksliuose matome Ronio pergalę, Ronį su apsiaustu, Profesorių Trimitą, Lubiną ir Tonks, Hedvigą, Harį ir Džinę, kenčiantį iš beviltiškos meilės Ronį, Remą Lubiną ir dar vieną Ronio nuotrauką.