Oficialiame Pottermore tinklaraštyje paskelbta, kad interaktyvi Pottermore svetainė bus atidaryta 2012 m. balandžio pradžioje.

Tinklaraštyje rašoma, kad svetainės kūrėjai supranta, jog ilgas laukimas buvo erzinantis, ir dėkoja už kantrumą.

Svetainės atstovai apie tai, kodėl nukėlė svetainės atidarymą, rašė: „Visada žinojome, kad Pottermore bus nepaprastai populiarus, todėl nusprendėme pirmiausia įleisti tik milijoną Beta vartotojų. Norėjome įsitikinti, kad gerai suprantame, kaip žmonės naudosis svetaine ir kurias jos dalis turime pakeisti prieš įleidžiant kitus žmones. Iš Beta vartotojų gavome nemažai naudingų atsiliepimų ir patarimų. Supratome, kad pirmosios platformos nepakaks, kai į svetainę vienu metu prisijungs milijonas žmonių. Tad priėmėme didžiulį sprendimą: perkelti Pottermore į visai kitą platformą. Šis „nematomas“ pakeitimas iš mūsų pareikalavo daug darbo, bet tai leis mūsų vartotojams paimti iš Pottermore visą, kas geriausia, kai svetainė augs ir plėsis.“

Pottermore komanda susidūrė su keliais sunkumais, kad sujungtų visą bandomosios svetainės veiklą ir apie ją gautus atsiliepimus. Artimiausias savaites ir mėnesius į svetainę bus įjungiamas naujas išskirtinis turinys ir daugybė įdomių funkcijų (tokių, kaip garsas).

Tikimės, kad atidarytoje svetainėje rasime naujų, įdomių funkcijų, kurios Pottermore sukurtų dar magiškesnę atmosferą ir skatintų svetainėje pasilikti ilgiau.