Jau atėjo kalendorinis pavasaris, o tai reiškia, kad netrukus turi būti pilnai išleistas žaidimas „Harry Potter: Hogwarts Mystery„. Tai naujas žaidimas mobiliesiems telefonams, kurį kuria „Jam City”, leidžiantis žaidėjams patirti, ką reiškia būti Hogvartso mokiniu.

Žaidimo veiksmas prasideda tais metais, kai pirmą kartą buvo nuverstas Voldemortas. Žaidėjo susikurtas personažas Hogvartse mokosi visus septynis metus, lanko pamokas, mokosi burtažodžių ir eliksyrų virimo, susiranda draugų ir priešų, krečia išdaigas ir sprendžia detektyvines mįsles. Nors žaidimo kūrėjai atskleidė, kad pagrindinė detektyvinė mįslė bus pagrindinio personažo brolio dingimas, žaidime bus ir daugiau įvairių mįslių.

Žaidimo bandomoji versija pirmą kartą buvo parodyta „Hario Poterio” renginyje, kuriame fanai galėjo išbandyti naująjį žaidimą. Bandomojoje versijoje pagrindinis personažas kartu su kitais pirmakursiais atkeliauja į Didžiąją salę, yra paskiriamas į koledžą ir dalyvauja  profesoriaus Flitviko kerėjimo pamokoje.

Taip pat buvo išleistas naujas video, kuriame galima pamatyti žaidimo ištraukas ir žaidėjų reakcijas pabandžius žaidimą. Jį išbandė ir keletas žinomų žmonių! Ar pastebėsi juos?

Kai kuriose šalyse jau yra galimybė išbandyti bandomąją žaidimo versiją Android telefonuose. Deja, Lietuvoje šio žaidimo dar reikės palaukti.

Dabartinėmis žiniomis, žaidimas „Harry Potter: Hogwarts Mystery” bus nemokamas, tačiau bus galimybė nusipirkti papildomų bonusų, palengvinančių žaidimą. Programoje siūlomų prekių kainos turėtų būti iki 99.99 dolerių.

Šaltiniai: