Helovyno dekoracijos ant stalo: keturi nedideli katiliukai, dvi žvakės ąsotėliuose.
Ar kada svajojai sudalyvauti Helovyno šventėje Hario Poterio tema? Vaikams Tenerifės mokyklėlėje tokia laimė jau nusišypsojo!

Tenerifėje gyvenantiems lietuvių vaikams šiemet Helovyno laukimas kaip niekada magiškas. Čia gyvenanti Ieva su savo kolegėmis pasistengė savo mokiniams sukurti magišką atmosferą ir pakvietė juos į Hogvartsą. Visą dieną netrūko veiklų, susijusių su Hariu Poteriu, o magišką atmosferą sustiprino daugybė dekoracijų, leidžiančių vaikams nusikelti į stebuklų kupiną pasaulį.

Į Hogvartsą vienai dienai persikūnijusi Tenerifės mokykla matė visko. Apsipirkus Skersiniame skersgatvyje ir į Kiauliasodžio stotį atvykus Hogvartso ekspresu, teko pereiti uždraustąjį mišką. Pakeliui vaikai sutiko net psichą! Perėję uždraustąjį mišką, jie pateko į herbologijos klasę. Taip pat Hogvartse vaikai dalyvavo nuodų ir burtų pamokoje, gaminosi burtų lazdeles, aplankė Vaitoklę Mirtą požemyje. O koks renginys be paskirstymo į koledžus, viktorinos ir kvidičo? Buvo ir jie! Vaikai gavo po šluotą ir stengėsi įmesti kritlį į lankus. Dienai baigiantis, visi iškėlė burtų lazdeles prisimindami mirusius „Hario Poterio“ filmų aktorius.

Ieva, vaikystėje dalyvavusi Interaktyviame Hogvartse, nepaprastai džiaugėsi galėdama savo anksčiau kurtas istorijas paversti realybe ir perteikti jas naujajai Hario Poterio mylėtojų kartai. Mokiniams pasakodama apie vaikystę, praleistą „Hario Poterio“ tematikos forume, ji džiaugėsi čia gavusi įgūdžius, vėliau pravertusius ateityje, pavyzdžiui, sugebėjimą rašyti. Forume, kuriame istorijos kuriamos rašant tekstą, natūraliai lavinama fantazija, vystosi kūrybinio ir taisyklingo rašymo (gramatikos) įgūdžiai. Nuostabu, kad ir po dešimties ar daugiau metų forumo nariai prisimena Interaktyvų Hogvartsą ir netgi gali jame įgautą patirtį pritaikyti tolimesniame gyvenime. Pavyzdžiui, surengti vaikams „Hario Poterio“ tematikos šventę.