Eddie Redmayne  „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti” filme vaidina magizoologą Njutą Miglapūtį, kuris laiką leidžia sekdamas, tyrinėdamas, saugodamas bei rašydamas apie magiškas burtininkų pasaulio būtybes. Njutas keliauja vienas ir, kai jį sutinkame filmo pradžioje, jis jau būna vienatvėje praleidęs vienerius metus. Visas magizoologo gyvenimas pradeda suktis aplink magiškus gyvūnus, kuriems jis pajaučia artumą.

Aktorius Eddie Redmayne dirbo ypatingai sunkiai, kad bendravimą su gyvūnais padarytų įtikimą, jausmingą ir tikrovišką. Vaidindamas Njutą jis žino, kad neturėtų turėti mėgstamiausių gyvūnų, tačiau turi. Šių metų  San Diego Comic-Con renginyje Eddie prisipažino, kad jo mėgstamiausias gyvūnas yra Pickett the Bowtruckle.

Pickett the Bowtruckle
Pickett the Bowtruckle

Filmavimų metu Eddie papasakojo daugiau apie tris jo mėgstamiausius gyvūnus ir atrodė iš tiesų prie jų prisirišęs.

„Tai išties sunku, nes man kasdien patinka vis kiti gyvūnai,” – sakė Eddie. – „Pickett yra mano mėgstamiausias. Aš dievinu Pickett, nes jis yra prieraišus ir turi prieraišumo problemų, bet taip pat man patinka, kad jis toks ištįsęs ir pailgas kaip vabzdys. Beveik negali įžiūrėti jo veido, bet jis reaguoja savo judesiais.”

Eddie taip pat papasakojo, kad jo santykiai su Niffler buvo šiek tiek sudėtingesni: „Aš turiu nuostabius mėgimo ir neapykantos santykius su Niffler. Manau, kad Njutas nepaprastai mėgsta jo atkaklumą.”

„Kitas gyvūnas, kurį mėgstu, yra Demiguise.”

Ištikrųjų Eddie atskleidė, kad Demiguise pasirodo vienoje iš jo mėgstamiausių filmo akimirkų, tačiau kol kas to negalima atskleisti.

Demiguise
Demiguise

Jau ir mes galėsime greitai pažinti šias magiškas būtybes taip pat gerai kaip ir Njutas. Iki filmo premjeros liko visai nedaug!

Šaltiniai: