Visų pirma prisiminkime istoriją. „Hario Poterio” knygose rašoma, kad Mirties Relikvijos yra trys galingi magiški objektai, kuriuos gavo trys broliai Pevereliai. Šeivamedžio lazdelė – pati galingiausia lazdelė magiškajame pasaulyje. Ją gavo vyriausiasis brolis, norėjęs būti galingu. Prisikėlimo akmuo, galintis prikelti mirusiuosius, buvo duotas viduriniam broliui, norėjusiam apgauti Mirtį. Ir galiausiai – neregimasis apsiaustas, kurį vilkintis asmuo tampa nematomas. Jį pasiėmė jauniausiasis brolis, kuris nenorėjo būti sekamas Mirties. Kai jis pagaliau paseno, pasitiko Mirtį kaip seną gerą draugę.

Knygose šie veikėjai panašūs į Voldemortą, Sneipą ir Harį. Kaip? O gi paprastai – Voldemortas nori tapti pačiu galingiausiu burtininku, Sneipas visą gyvenimą galvojo apie mylėtą Lilę Poter, o Haris paprasčiausiai stengiasi visada išgyventi.

Bet iš tiesų ši teorija yra tik apie vieną asmenį. O kokia gi Dumbldoro rolė Mirties Relikvijose? Remiantis Tumblr tinklaraščiu harryjxmespotter, Dumbldoro rolė yra pati svarbiausia – jis yra mirtis.

Vienaip ar kitaip Dumbldorui priklausė visos Mirties Relikvijos, nors ir ne vienu metu. Kartą iš Džeimso Poterio jis pasiskolino neregimąjį apsiaustą. Dvikovoje jis nugalėjo Šeivamedžio lazdelės savininką, Gelertą Grindelvaldą, ir taip jam atiteko ši ypač galinga lazdelė. Taip pat Dumbldoras susirado Prisikėlimo akmenį po jo sesers Arianos mirties. Bet kas iš tiesų jį paverčia Mirtimi?

Anot harryjxmespotter paaiškinimo, Dumbldoras yra mirtis, nes savo mirtį Haris noriai pasitiko paskutiniuose „Mirties Relikvijų” skyriuose. Ir ką gi jis numiręs rado Kings Kroso stotyje? Seną gerą draugą Dumbldorą.

Pirmyn, pagalvokime apie šią teoriją. Voldemortas, Sneipas ir Haris puikiai sutampa su broliais Pevereliais. Dumbldoras, stebėjęs jų visų trijų gyvenimus ir įvairius išbandymus, galėtų būti Mirtis – visagalė, visažinė, viską matanti Mirtis.

Source :