Vasara jau artėja į pabaigą. Kaip ir kiekvienais metais, vieni šiltąjį metų sezoną leidžia užsienio šalyse, kiti maudosi jūroje, treti tūno namie, tačiau visi sumąsto ką nors, kas praskaidrintų ilgoką laiko tarpą, per kurį galima veikti ką nori. Dalis tokių įvykių būna užfiksuojami, kad ilgiau išliktų mūsų atmintyje.

Vasaros palydėtuvių proga skelbiame nuotraukų konkursą tokiu pat pavadinimu – „Vasarą palydint“. Dalyvauti gali kiekvienas forumo dalyvis, atsiuntęs nuotrauką, nepažeidžiančią konkurso taisyklių.

Nuotraukoje turi būti užfiksuotas koks nors įvykis, primenantis vasarą.

Nuotraukoje gali matytis žmogus, gyvūnas, o gali būti tiesiog gamta.

Nebus tvirtinamos nuotraukos, kuriose yra erotikos ar pornografijos elementų, matomas alkoholis, rūkalai ar panašūs dalykai.

Kiekvienas dalyvis gali atsiųsti TIK vieną nuotrauką.

Iš interneto paimtos nuotraukos yra draudžiamos. Toks dalyvis šalinamas iš konkurso ir jam neleidžiama dalyvauti kituose fotokonkursuose.

Nuotraukos yra anoniminės iki konkurso pabaigos. Nuorodos į konkurse dalyvaujančias nuotraukas bei raginimai balsuoti už konkrečias nuotraukas yra draudžiami.Radus tokių atvejų, nuotrauka šalinama iš konkurso.

Nuotraukų autoriai bus paskelbti pasibaigus balsavimui.

Balsavimas vyks Hogvartsas.LT svetainėje.

Nuotraukas galima siųsti el. paštu arwenlt[eta]gmail[dot]com ([eta] = @, [dot] = . ) iki rugsėjo 10 d. Balsavimas vyks rugsėjo 10-17 d.

Konkurso aptarimas forume.