MeasureofDoubt.com puslapis, kuris inicijuoja teoretines diskusijas, analizuoja filosofiją, matematiką ir mokslą, pastaruoju metu atsigręžė ir į „Harį Poterį“. Diskusijos metu  klausiama ką skaitytų racionalus grifiukas, švilpiukas, varniukas ir klastuolis. Štai ištrauka iš originalaus straipsnio kaip galima būtų atsakyti į šį klausimą:

Skaitant Harį Poterį galima suprasti, kad yra labai daug potencialiai įdomių skaitalų atskirai kiekvienam koledžiui. Varno Nago mokiniai domėtųsi minties filosofija, kognityviais mokslais ir matematika. Grifiukai skaitytų apie kovas, etiką ar demokratiją. Klastūnyno atstovai domėtųsi įtaiga, retorika ir politinėmis machinacijomis. Galiausiai švilpiukai skaitytų apie produktyvumą, laimę ir bendradarbiavimo subtilybes.

Šio straipsnio autorius taip pat sukūrė keturias knygų lentynas, kurios, pasak jo, labai gerai atspindi kiekvieno koledžio charakterį. Knygas galėsite pamatyti paspausdę ant pasirinkto koledžo: Grifų Gūžta, Švilpynė, Varno Nagas, Klastūnynas.

Peržiūrėję apgalvokite ar Jūsų koledžui priskirtos knygos atitinka Jus? Gal pridėtumėte kokių išksirtinių knygų patys nuo savęs? Man asmeniškai kai kurie autoriaus pateikti skaitalai pasirodė tikrai įdomūs, o kai kurių niekada neprisiversčiau skaityti, tačiau tai tikrai puiki idėja ir tema naujai diskusijai pradėti!