„Hario Poterio” knygos, kuriose pasakojama apie raganų ir burtininkų gyvenimą Didžiojoje Britanijoje, sužavėjo ne vieną skaitytojų kartą. Daugelis vis dar svajoja gauti laišką, kviečiantį mokytis Hogvartse ar bent kartą apsilankyti Skersiniame skersgatvyje, tačiau net nepagalvoja, kad magijos pasaulis iš tiesų yra daug platesnis, o rašytoja atskleidė toli gražu ne viską ir dar turi daug ką papasakoti.

Šį rudenį pasirodysiantis filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti„, kuriam scenarijų rašė pati J. K. Rowling, „Hario Poterio” fanus nukels į 1920-ųjų metų Niujorką, taigi rašytoja skuba užpildyti svarbiausias istorines spragas, ir, visai neseniai atskleidusi keturias naujas magijos mokyklas, įsikūrusias skirtingose pasaulio vietose, šįkart dėmesį sutelkia į  Šiaurės Ameriką.

Jaudinančiame anonse, kurį galite rasti straipsnio apačioje, atskleidžiama, kad Pottermore.com puslapyje jau šią savaitę galėsime sužinoti daugiau apie Ilvermonis (angl. Ilvermorny) mokyklą, kurią lanko Šiaurės Amerikos burtininkai ir Magijos kongresą (Magijos ministerijos atitikmuo JAV). J. K. Rowling taip pat papasakos  apie Salemo raganų teismus, kurie padėjo formuotis Amerikos magijos teisinei sistemai, bei intriguojančią Amerikos čiabuvių legendą apie žmonės, gebančius pasiversti į bet kurį gyvūną.

Pirmoji informacijos dalis bus paskelbta jau rytoj. Būtinai seksime įdomią J. K. Rowling rašomą informaciją ir ja pasidalinsime su Lietuvos „Hario Poterio” fanais.

Pottermore: Magic in North AmericaThe wizarding world is much larger than you imagined. Learn more about J.K. Rowling’s #MagicInNorthAmerica now. #FantasticBeasts http://bit.ly/1X6ykVX

Posted by Entertainment Weekly on Monday, March 7, 2016