Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas

J. K. Rowling oficialiai paneigė daugelio naujienų portalų skelbtą žinią, kuri pradžiugino daugybę “Hario Poterio” fanų. Kelias dienas buvo rašomi straipsniai skambiais pavadinimais, pavyzdžiui “J. K. Rowling paskelbė apie aštuntąją Hario Poterio knygą”, “Aštuntoji knyga pasirodys šią vasarą”, “Hario Poterio rašytoja gerbėjams atskleidė svarbią žinią” ir panašiai. Nepaisant to, kad oficialiuose šaltiniuose buvo minima, jog knygos pavidalu bus išleistas vasarą Londono teatre debiutuosiančios pjesės scenarijus, dauguma gerbėjų buvo įsitikinę, kad sulauks “Hario Poterio” istorijos tęsinio – aštuntosios knygų serijos dalies.

Rašytoja savo Twitter paskyroje patvirtino, kad naujienų portalų skelbta informacija yra klaidinga. J. K. Rowling paaiškino, kad planuojamas išleisti rankraštis nebus “Hario Poterio” knygų serijos dalis:

“Kad visiems būtų aišku! Publikuojamas pjesės “Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas” SCENARIJUS – ne novelė, ne istorijos priešistorė.”

Spausdinta ir skaitmeninė scenarijaus versijos bus išleistos iškart po pjesės debiuto teatre šią vasarą. Leidinyje bus atspausdintas pjesės scenarijus ir informacija iš parodomojo spektaklio. Spektaklio kūrėjai parodomojo spektaklio metu gali repetuoti ir nuodugniau išanalizuoti veiksmo vietas prieš oficialų atidarymą. Parodomasis spektaklis vyks likus kelioms savaitėms iki oficialaus pirmojo pasirodymo liepos 30 d. Po kurio laiko “Specialus repeticijos leidimas” bus pakeistas “Galutiniu kolekcionieriaus leidimu”.

Pjesėje veiksmas prasidės nuo to momento, kai Haris išleido vaikus į Hogvartsą Kings Kroso stotyje, ir bus padalinta į dvi dalis. Harį Poterį vaidins Jamie Parker, Hermioną – Noma Dumezweni, o Ronį – Paul Thornley.