Tikriausiai viena iš geriausių „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti” scenų yra kai Džeikobas pirmą kartą tyrinėja Njuto lagaminą, jiems bemaitinant visus ten gyvenančius gyvūnus. Nors galutinėje filmo versijoje buvo daugybė nuostabiai sukurtų padarų, panašu, kad lagamino viduje gyvena ir dar daugiau tų, kurių mums neteko pamatyti – įskaitant Trigalvę Pabaisą!

Knygos „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti” teigimu, Trigalvė Pabaisa (angl. Runespoor) yra trigalvė Afrikietiška gyvatė. Kiekviena iš tų galvų turi skirtingą paskirtį: svajotoja, planuotoja bei kritikė (pastaroji turi labai nuodingas iltis). Turėdama oranžinius ir juodus dryžius, ji yra lengvai pastebima. Pačia gyvate ir jos dedamais kiaušiniais dažnai prekiaujama juodojoje rinkoje.

Panašu, kad Njutas turi daugiau nei vieną trigalvę pabaisą (iš kurių viena yra gerokai didesnė už kitą), ir jog mažesnioji iš jų turi šiokių tokių problemų – viena galva yra uždengta kažkokiu kūgiu. Taip pat atrodo, jog Njutas supranta šnipštūnų kalbą. Jis klausosi kūginės galvos nusiskundimų ir tuomet jai primena, kad jeigu ji nustos kandžioti kitus, tuomet kūgis bus nuimtas.

Vargšas Džeikobas – jis atskleidžia, jog jam nepatinka gyvatės, kai kaip tik tuo momentu gerokai didesnė Trigalvė Pabaisa išlenda pasisveikinti!

Trigalvė Pabaisa gyvena urvų buveinėse. Pro jas galutinėje filmo versijoje Njutas ir Džeikobas praeina pakeliui į miško buveinę, kur gyvena okamiai ir lankučiai.

Žemiau galite pamatyti visą ištrintąją sceną:

Source :