Žiobarų kvidičas

Pavargai nuo rutinos? Įsileisk į savo kasdienybę šiek tiek magijos – išbandyk save kvidičo lauke! Tai padaryti galėsi į Kauną gegužės 9-10 dienomis sugrįžtančio Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės organizuojamo „Pavasario festivalio“ metu.

Jau 5-ą kartą rengiamame Žiobarų kvidičo turnyre laukiami ne tik prisiekę Hario Poterio gerbėjai, bet ir visi, norintys patirti šį tą naujo. Kvidičas yra kontaktinė sporto šaka, turinti regbio, kvadrato ir liestynių elementų. Ir nors čia nėra skraidoma ant šluotų, tai puiki pramoga aktyviam laisvalaikiui.

Sėkmė šiame žaidime dažnai priklauso nuo komandos kapitono priimamų sprendimų, o ypač žaidėjų pozicijų paskirstymo. Kuo daugiau komandos narių bus bent dalimi prisilietę prie įvairių sporto šakų, tuo geriau visai komandai. Tie žaidėjai, kurie turi patirties krepšinio ar tinklinio aikštelėje, labiausiai komandai pravers būdami puolėjais ir stengdamiesi įmesti kritlį pro gynėjo saugomus vartus. Geras gynėjas žino, kaip nelengva apginti savuosius vartus nuo įvarčių, todėl ledo ritulio ar futbolo vartininko gabumai čia kaip mat galėtų praversti. Kvadrato entuziastai įgūdžius galės pritaikyti savo priešininkus atakuodami muštukais. O jeigu komandoje dar turite ir greitą bėgiką – jis gali tapti puikiu šmaukšto gaudytoju. Jam sugavus aukso šmaukštą, varžybos baigiamos.

Taigi, nieko nelauk, priimk „Pavasario festivalio“ iššūkį ir įrodyk, kad Tavo komanda – pati geriausia! Dalyvių laukiame Kauno Nemuno saloje gegužės 9 d. 15 val. Registracijos anketą galima rasti čia.

Daugiau informacijos apie „Pavasario festivalį“ gali rasti apsilankęs puslapyje https://pavasariofestivalis.lt/. „Pavasario festivalis“ – Nori ir galima!

Akimirkos iš praėjusių metų turnyro: