Profesorė Diegavirtė rankoje laiko mandragorą
Profesorę Diegavirtę vaidinusi aktorė Miriam Margolyes sujudino Hario Poterio fanus visame pasaulyje.

Miriam Margolyes, duodama interviu Naujosios Zelandijos naujienų kanalui 1News, išreiškė susirūpinimą dėl suaugusių Hario Poterio fanų. Aktorė Hario Poterio ekranizacijoje suvaidino herbologijos profesorę ir Švilpynės koledžo vadovę Pomoną Diegavirtę ir pasirodė „Paslapčių kambaryje” bei „Mirties relikvijos – 2 dalis” filmuose.

Aktorė sakė, kad „Jiems jau laikas šitai baigti”, turėdama omenyje saugusius Hario Poterio fanus. „Žinote, tai buvo prieš 25 metus ir yra skirta vaikams. manau, kad tai skirta vaikams”, paaiškino savo susirūpinimą.

„Jie įstrigo joje”, – kalbėjo Margolyes apie Hario Poterio visatą. „Aš vaidinu kamėjose, ir žmonės sako: „O, mes rengiame vestuves „Hario Poterio” tema”, o aš galvoju: „Dieve, kokia bus jų pirmoji linksmybių naktis? Net negaliu apie tai pagalvoti. Ne.”

Aktorė neneigia, kad filmų serija yra nuostabi ir ji yra nepaprastai dėkinga, galėjusi suvaidinti vieną personažų, bet dar kartą pakartoja, kad „jau laikas šitai baigti”. Praėjusių metų birželį ji sakė Vogue UK žurnalui, kad Haris Poteris jai nereiškia tiek daug, kiek fanams. Ji džiaugėsi, kad buvo viso to dalimi, bet teigia, kad „tai – ne Čarlzas Dikensas”.

Toks aktorės pareiškimas sujudino Hario Poterio fanus visame pasaulyje. Jie yra pasipiktinę šiais aktorės žodžiais ir teigia, kad nustos būti fanais, kai tą padarys Tom Felton. O, kaip žinia, Draką Smirdžių suvaidinęs aktorius yra prisiekęs Hario Poterio fanas, socialiniuose tinkluose nuolat pasidalinantis nuotraukomis su Klastūnyno ar Hario Poterio atributika.

Šaltiniai: