Harry Potter: Wizards Unite

Warner. Bros Interactive Entertainment kuria naują žaidimų seriją mobiliesiems telefonams ir konsolėms. Šių žaidimų veiksmas vyks magijos pasaulyje, o jų bendras pavadinimas – „Nešyklės žaidimai“ (angl. Portkey Games). Pristatome pirmąjį šios serijos žaidimą: „Haris Poteris: Burtininkai susivienija” (angl. Harry Potter: Wizards Unite).

Žaidimas, kurio paleidimo data bus paskelbta vėliau, naudos vieną naujausių papildytos realybės technologijų mobiliesiems telefonams, tad žaidėjai galės matyti realų pasaulį per magijos pasaulio objektyvą.

Žaidėjai bus skatinami išeiti į lauką su telefonu, tyrinėti apylinkes ir patirti nuotykius, pavyzdžiui ieškoti magiškų būtybių ar sutikti kelyje magijos pasaulio personažus. Neįtikėtina! Kas žino, ką sutiksi netoliese esančiame parke? Taip pat bus galima naudoti burtažodžius, atrasti paslaptingus artefaktus ir pradėti savo nepaprastą burtininko karjerą.

Žaidimą kuria Warner Bros. Interactive Entertainment ir Niantic Inc. – kompanija, sukūrusi žaidimus, žaidžiamus mobiliaisiais telefonais realiame pasaulyje. Warner Bros. Interactive Entertainment prezidentas David Haddad nepaprastai džiaugiasi galimybe sujungti realų pasaulį su magišku: „Šiame žaidime leidžiame aistringiems fanams visame pasaulyje tyrinėti nepaprastai galingą ir vaizdingą J. K. Rowling pasaulį nauju, labai įtraukiančiu būdu. Nuostabu, kad galime remtis Niantic’o patirtimi papildytos realybės žaidimų srityje kuriant šį nepaprastai platų magijos pasaulį, kurį žaidėjai galės tyrinėti kasdieniame gyvenime.“

Tyrinėti magijos pasaulį realiame pasaulyje? Užtenka ir šito, kad su nekantrumu lauktume pasirodant žaidimo. Tiesa, reikia nepamiršti, kad tai tik vienas žaidimas iš daugybės, kuriuos planuojama išleisti.

Daugiau informacijos apie žaidimą „Harry Potter: Wizards Unite“ planuojama pateikti 2018 metais.

Šaltiniai: