Kinijoje labai populiarus žaidimas Harry Potter: Magic Awakened atvers dar vieną galimybę fanams patekti į magijos pasaulį.

Didelės sėkmės Kinijoje sulaukęs žaidimas Harry Potter: Magic Awakened atkeliauja ir į kitas pasaulio šalis. Hario Poterio fanai Amerikoje, Europoje ir Okeanijoje šį žaidimą galės žaisti jau šiemet.

Išankstinė registracija

Harry Potter: Magic Awakened bus galima žaisti nemokamai. Tai įtraukiantis kolekcionuojamų kortelių (CCG) žaidimas, žaidžiamas internete su kitais žaidėjais (MMO). Jame taip pat susipina burtininkų dvikovų ir strateginio vaidmenų žaidimo (RPG) žanrai. Šiuo metu jau galima pradėti iš anksto registruotis Google Play sistemoje ir oficialiame žaidimo puslapyje www.MagicAwakened.com. Visi iš anksto užsiregistravę gaus pranešimą, kai tik žaidimas bus paleistas, o prisijungę į žaidimą ras tik jiems skirtų prizų. Kuo daugiau žaidėjų užsiregistruos iš anksto, tuo daugiau papildomų prizų bus galima gauti, įskaitant ir žaidimo valiutą, kosmetinius daiktus ir Knisiaus kortelę.

Viskas prasideda nuo Hogvartso laiško

Žaidimo pradžioje visi žaidėjai bus jaunieji burtininkai ir raganos, tik ką gavę laišką, kviečiantį mokytis Hogvartso Burtų ir Kerėjimo mokykloje. Jame bus galima susikurti individualų personažą ir patirti magiškos švietimo sistemos džiaugsmus – mokyklinių reikmenų pirkimą Skersiniame skersgatvyje, paskirstymą į koledžus ir varžymąsi Dvikovų klube. Žaidime Harry Potter: Magic Awakened burtininkai ir raganos pradės naują, įdomią istoriją, kurioje dalyvaus jau pažįstami veidai iš Hario Poterio istorijos bei šiam žaidimui sukurti nauji personažai. Žaidimo eigoje bus galima gauti įvairias korteles, nuo kurių priklausys, kokius kerus personažas galės panaudoti. Žaidėjams reikės išsiaiškinti, kaip efektyviai panaudoti šiuos kerus, kurti sau tinkamas žaidimo strategijas ir būdus, kaip pasiekti pergalę. Žaidžiant prireiks išmokti, kada ir kokius kerus naudoti, nes to reikės įvairiuose vis sudėtingėjančiuose išbandymuose, dvikovose su kitais žaidėjais ir norint ištobulinti savo personažo magiją įstabioje magiškoje kelionėje.

Ką galėsi veikti žaidime Harry Potter: Magic Awakened?

Žaidimas Harry Potter: Magic Awakened apima kelias skirtingų žanrų rūšis: MMO, RPG ir CCG, tad veiklų spektras jame turėtų būti ganėtinai platus ir neapsiriboja vien standartinėmis šių žaidimo žanrų funkcijomis.

Įvaldyk magiją

Išmok įvairius kerus, pvz. Expelliarmus ir Wingardium Leviosa. Išsikviesk vienaragius, Kornvalio elfus ir kitus magiškus gyvūnus. Panaudok magiškus artefaktus, tokius kaip Pabaisišką pabaisų knygą, prieš savo priešininkus.

Rink korteles

Surink daugiau nei 80 kerų kortelių į savo burtų knygą ir kelk jų lygį. Strategiškai suformuok savo kortų kaladę, kad ši labiausiai tiktų tavo žaidimo stiliui ir galėtum įveikti bet kokią kliūtį. Atremk priešininkų kerus dvikovose (PVP) ir kilk Dvikovų klubo turnyrinėje lentelėje.

Tyrinėk Hogvartsą

Klajok Hogvartso pilyje ir apskrisk mokyklą ant šluotos. Panaudok savo magiškus įgūdžius pamokose kartu su kitais mokiniais – mokykis naujų kerų, pabandyk išburti ateitį, praktikuokis apsigynimo nuo juodosios magijos, patikrink savo žinias magijos istorijoje ir panašiai.

Kovok su kitais žaidėjais

Išbandyk savo jėgas ir strateginius ėjimus 1 prieš 1 arba 2 prieš 2 kovose. Suformuok savo kortų kaladę, atsivesk pagalbininkų ir prisijunk į Dvikovų klubą. Protingai panaudotas tavo burtininkas ar ragana, strateginis kortelių pasirinkimas ir sudėliota darni komanda gali paveikti kovos eigą.

Virk eliksyrus

Įvaldyk subtilų eliksyrų virimo meną. Susidurk su neapsakomais pavojais ir ieškok retų ingredientų tamsiausiuose Uždraustojo miško kampeliuose. Sumaišyk juos ir išvirk eliksyrus, galinčius atstatyti gyvybės taškus, paaštrinti protą ir sustiprinti tavo pojūčius.

Kovok prieš magiškąsias būtybes

Prisijaukink piktą hipogrifą panaudojęs savo magiškus įgūdžius. Sustabdyk gnomų gaują, pasitelkdamas draugus. Išvenk Vengrijos gūbriuotojo drakono ugnies pliūpsnio. Pasitelk į pagalbą draugiškus magiškus gyvūnus.

Priklausyk koledžui

Dalyvauk paskirstymo ceremonijoje iškart, kai tik atvyksi į Hogvartsą. Ko savyje turi daugiausiai? Drąsos, išminties, ambicijų ar ištikimybės? Leisk laiką koledžo bendrajame kambaryje su kitais koledžo nariais, išdidžiai demonstruok savo koledžo spalvas ir padėk savo koledžui laimėti mokyklos taurę.

Žaisk kvidičą

Prisijunk prie kvidičo komandos ir įvaldyk komandinį žaidimą. Net ir per treniruotes rink taškus taip, tarsi tai būtų tikros rungtynės. Išvenk priešininkų ir didžiausiu įmanomu greičiu skrisk ant šluotos ir rink taškus. Tegu geriausia komanda laimi!

Apibendrinimas

Populiarų žaidimą, kuris Kinijoje pasirodė 2021 m. rugsėjo 9 d., visi likę Hario Poterio fanai galės žaisti jau šiemet. Skirtingus žaidimo žanrus apimantis žaidimas Harry Potter: Magic Awakened pasauliniu mastu bus išleistas 2022 metais, tačiau tiksli data dar nėra žinoma. Žaidime, kuriame bus galima pasinerti į Hario Poterio pasaulį ir lankyti Hogvartsą, fanai ras tai, apie ką visuomet svajojo – pamokų lankymą, dvikovas, magiškus gyvūnus ir dar daug visko.