Jeigu dar negirdėjote, šį rudenį rinkoje pasirodys naujo tipo Hario Poterio žaidimas: miniatiūrų žaidimas iš „Knight Models”. Jeigu dar neteko susidurti su miniatiūrų žaidimais, nenusiminkite. Štai apie ką čia kalbame:

 

„Hario Poterio miniatiūrų žaidimas yra stalo žaidimas, skirtas dviem ar daugiau asmenų, iš kurių kiekvienas valdo grupę smulkiai detalizuotų miniatiūrų, atstovaujančių jų frakciją arba raganų ir burtininkų grupę. Iš esmės miniatiūros yra žaidimo figūrėlės, kurias galima individualiai surinkti ir nudažyti – kas irgi yra hobis! Žaidime žaidėjai turi pergudrauti savo varžovus, protingai pasinaudoti eliksyrais ir užkerėtais daiktais. Ir, žinoma, paleisti svaiginančią įvairovę kerų, siekiant įvykdyti savo tikslus ir laimėti.”

Skamba smagiai? Ir mes taip manome. Vieni iš pirmųjų mūsų matytų figurėlių buvo Belatriks ir Voldemortas, bet mes džiaugiamės galėdami su jumis išskirtinai pasidalinti dar trimis veikėjais, kurie yra gana svarbūs visam šitam Poterio reikalui – Haris, Ronis ir, žinoma, Hermiona. Žemiau galite pamatyti, kaip jos atrodo:

Bet tai dar ne viskas – jau galima pamatyti ir vieną iš kerų kortų, esančių žaidime. Nors tai yra prototipas ir todėl dar gali pakisti,  tai vis tiek yra gana viliojanti užuomina apie tai, kokia bus žaidimo eiga.

Ar nepradeda atrodyti, kad iki rudens liko siaubingai daug laiko? O kol kas galite aplankyti Knight Models puslapius Facebook ir Instagram’e.

Šaltiniai: