Hario Poterio užsklanda su HBO logotipu
Džiugios naujienos Hario Poterio knygų gerbėjams! Televizijos ekranuose bus galima pamatyti savo mėgiamo herojaus nuotykius su visomis smulkmenomis.

Hario Poterio knygų fanai pagaliau galės būti ramūs – išsipildys jų noras kuo daugiau knygos epizodų pamatyti didžiuosiuose ekranuose. Nauja vaizdo transliacijų platforma Max, šių metų gegužės 23 d. sujungsianti HBO Max ir Discovery Plus platformas, paskelbė, kad planuojamas kurti Hario Poterio serialas pagal visas septynias knygas.

Naujieną patvirtino ir J. K. Rowling savo interneto svetainėje. Ji bus šio serialo vykdančioji prodiuserė – talkins kitiems prodiuseriams srityse, susijusiomis su magijos pasauliu, knygose nutikusiais įvykiais, personažais ir panašiai.

Planuojama, kad Hario Poterio serialas bus iš septynių sezonų – po vieną kiekvienai knygai. Serialui bus atrinkti nauji aktoriai, o jį prodiusuos Brontë Film and TV, 2013 m. įkurta įmonė, kurianti serialus pagal J. K. Rowling kūrinius – Netikėta vakancija ir Straikas. Kartu su J. K. Rowling, vykdančiaisiais prodiuseriais bus Neil Blair ir Ruth Kenley-Letts.

Apie naująjį Hario Poterio serialą buvo pranešta Warner Bros. Discovery renginio pabaigoje, paminint įmonės planą daugiau dėmesio skirti vaikų ir šeimos turiniui, o ne likti vien prie suaugusiems skirto turinio, pagal kurį HBO yra gerai žinomas.

Šaltiniai: