Kojinės Dobiui Warner Bros ture

Kalbant apie namų elfus, Hermiona Įkyrėlė buvo pati pirma, kuri kovojo už socialinį teisingumą jų atžvilgiu. Ketvirtoje sagos dalyje „Haris Poteris ir ugnies taurė” Hermiona pasišventė misijai išlaisvinti visus mažuosius Hogvartso darbuotojus padovanodama jiems po drabužėlį – tai vienintelis būdas išlaisvinti namų elfą iš jo šeimininko nelaisvės. Ir štai dabar „Hario Poterio” fanai perima Hermionos darbą mėgindami išlaisvinti Dobį iš jo „kalėjimo” Warner Bros studijoje.

Dobis WB studijojeNors daugeliui namų elfų patinka būti vergais (keista ir keistai įprasta mokslinės fantastikos ir fantastikos srityje), tačiau Dobis iš tikrųjų nori tapti laisvas.  Knygoje „Haris Poteris ir Paslapčių kambarys” Haris padeda Dobiui išsipirkti laisvę apgaudamas jo šeimininką Liucijų Smirdžių ir taip jį priversdamas netyčia elfui atiduoti kojinę. Vėliau jau išlaisvintas Dobis tampa labai svarbiu personažu Hario Poterio kelionėje. Taigi, iš Warner Bros pusės atrodo kiek žiauru visai amžinybei jį įkalinti mažame stikliniame kalėjime (nors, be abejonės, mažiau žiauru už jo likimą knygoje).

Dabar fanai perėmė šią misiją palikdami savo kojines šalia Dobio ir tokiu būdu tikėdamiesi išlaisvinti jį kartą ir visiems laikams. Tik neaišku, ar žmonės specialiai šiam tikslui atsineša kojines, ar paprasčiausiai nusimauna tą dieną mūvimas. Atsakyti į šį klausimą gali padėti DigitalSpy  pranešimas, sakantis, kad kojinės „smirdi”. Nepaisant to, EGGD (Elfų gerovės gynimo draugija) be abejo yra maloniai nustebinta jų pastangų.

Šaltiniai: