Nesvarbu, ar esi prisiekęs „Hario Poterio” fanas, ar tik nori akies krašteliu pažvelgti į burtininkų gyvenimą, prieš 163 m. prie Viktorijos stoties įkurtas Georgian House viešbutis tau patiks! Vien dėl to, kad jame yra „Hario Poterio” tematika stilizuoti kambariai.

Kambarių stilius panašus į Grifų Gūžtos bendrąjį kambarį – juose galima rasti mokyklinių lagaminų ir vadovėlių, eliksyrų buteliukų.

Viešbutyje siūloma ne tik Hogvartso atmosfera, bet ir pilna „Hario Poterio” programa. Svečiams patiks ekskursija po centrinį Londoną aplankant filmuose matytas vietas ir kelionė į Warner Bros studiją.

„Girdėjau, kad „Hario Poterio” studijos turas yra labiausiai pamėgta turistų vieta. O tai, kad autobusas išvyksta iš Viktorijos stoties, reiškia, jog mūsų viešbutis yra pačioje tinkamiausioje vietoje turistams, norintiems aplankyti turą,” – sakė Serena von der Heyde, The Georgian House bendrasavininkė.

„The Georgian House viešbutis ypatingai laukia atvykstančių šeimų, o aš labai norėjau sukurti smagią atmosferą jauniesiems lankytojams. Kai svečiai atvyksta, mes uždegame žvakes ir, jiems įžengiant į burtininkų kambarį, įjungiame muziką.

Burtininkų kambario kaina – 311,70 € už naktį arba 454,40 € su kelione į „Hario Poterio studijos” turą.

„Mane pribloškė tai, kiek jaunų porų atvyksta į mūsų viešbutį ir pasirenka burtininkų kambarį. Tikriausiai jie jaučia nostalgiją „Hario Poterio” knygoms”.

Siūlome peržiūrėti video reportažus ir nuotraukas bei parašyti savo nuomonę – ar norėtumėte apsistoti šiuose kambariuose?

Source :