Stuart Craig

David Heyman atskleidė tai, ko dauguma fanų tikėjosi – “Hario Poterio” filmų dizaineris Stuart Craig grįš į komandą ir dirbs su “Fantastinių gyvūnų” filmais.

Per interviu Heyman atskleidė savo mintis apie “Poterio” filmus, svarbesnius gyvenimo įvykius, kurie nutiko filmuojant aštuonis filmus, ir tai, kaip Danielis, Emma ir Rupertas užaugo per visą tą laiką bei toliau tęsia savo karjerą.

Man patiko būti “Hario Poterio” pasaulyje. Tai buvo neįtikėtinai nuostabūs dvylika metų ir nepaprasta patirtis įvairiais aspektais.”

Taip pat jis pranešė, kad Craig dar kartą prisijungs prie komandos, kuri kuria “Hario Poterio” priešistore paremtą filmą “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti”:

Džo pasaulis yra… ji kuria tokį gyvą, vaizdingą pasaulį, kuriame smagu būti, dirbti su juo ir patirti kerinčius išgyvenimus. Tad nuostabu ir įdomu dirbti su ja, Steve Kloves, Lionel Wigram, David Yates, ir Stuart Craig. Tai fantastiškas pasaulis, į kurį šaunu grįžti.

Pasak David’o, Warner Bros. pastatė daugiau studijų Leavesden’e, tad bus pakankamai erdvės kurti naują trilogiją. Kol kas dar nėra nuspręsta, kuriomis dienomis bus atrenkami aktoriai ar pradėtas filmavimas, tačiau planuojama darbus pradėti vasaros pabaigoje. Taip pat jis kol kas planuoja dirbti tik su pirmu filmu.

Source :