„Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti” filmavimas prasidėjo jau pirmadienį, o „Leavesden” studijoje pradedamos konstruoti lauko dekoracijos.

„Twitter” vartotojas, pasivadinęs TheGraninger, arba specialiai atvyko dėl dekoracijų, arba neseniai aplankė „Hario Poterio” studijos turą. Fanas padarė šūsnį nuotraukų, kuriose vaizduojamos vertikalios konstrukcijos už pagrindinės „Fantastinių gyvūnų” filmavimo vietos.

Nuotraukose matyti milžiniškos „Fantastinių gyvūnų” dekoracijos ir vienas tokio pat didumo žalias ekranas.

fantastiniu-gyvunu-dekoracijos2 fantastiniu-gyvunu-dekoracijos1 fantastiniu-gyvunu-dekoracijos3 fantastiniu-gyvunu-dekoracijos4

Manoma, kad dekoracijos yra skirtos filmuoti dideles lauko scenas – greičiausiai bet kokią sceną, vykstančią atvirame ore, judriose Niujorko gatvėse. Reikėtų prisiminti, kad „Fantastinių gyvūnų” veiksmas vyksta Niujorke, ir, kadangi filmavimas vyks Anglijoje, yra neišvengiama, kad tokio tipo dekoracijos bus statomos.

Žinodami, kad filmavimo darbai jau prasidėjo, daugiau įdomesnių nuotraukų tikimės jau netrukus.

„Leavesden” studijoje buvo nufilmuoti visi aštuoni „Hario Poterio” filmai, todėl yra nostalgiška, kad „Fantastiniai gyvūnai” taip pat bus čia filmuojami. Kaip ir ši nauja filmų serija, „Hario Poterio” filmams būdavo sukonstruojamos dekoracijos atvirame ore, pavyzdžiui Ligustrų gatvė.

Prieš kelerius metus pabaigus filmuoti „Mirties relikvijos: 2 dalis”, „Warner Bros.” sukūrė nuolatinį Studijos turą, kuriame galima rasti butaforiją, kostiumus, pasukų punšą ir dekoracijas.

Šaltiniai: