Daniel Radcliffe savo interviu laikraščiui “The New York Times” davė patarimų, kaip vaidinti mirusįjį. Filme Radcliffe vaidina negyvėli Menį, kuris yra išplaunamas į apleistos salos, kurioje gyvena Henkas (vaidina Paul Dano), krantą. Nors Menis tikrąja to žodžio prasme yra miręs, Henkas įvairiais būdais panaudoja jo kūną tam, kad palengvintų savo gyvenimą saloje.

Daniel Radcliffe apie vaidmenį: “Tiesiog turi panaudoti savo vaizduotę, kai įkūniji tai, kas neegzistuoja… Bet tai yra gerai. Jei tik duodi režisieriams tai, ko jie nori, tuomet nėra netinkamo sprendimo”

Į Radcliffe patarimus, kaip vaidinti lavoną, įeina tokie dalykai kaip “atrasti savo balsą”, “išlaikyti savo veidą labai ramų” ir “priimti savo pomirtines galias”.  Taip pat, kalbėdamas apie sceną, kurioje meškėnas atakuoja Menį ir pradeda krapštyti lavono akis, jis atkreipia dėmesį į tai, jog buvo svarbu žinoti, kada panaudoti negyvėlio manekeną.

“Swiss Army Man” režisieriai ir scenarijaus autoriai yra Dan Kwan ir Daniel Scheinert. Filmo premjera įvyko šių metų sausio mėnesį vykusiame “Sundance” kino festivalyje. Birželio 24 jis pasirodė ir JAV kaip riboto leidimo filmas.