Ar prisimenate, kai J. K. Rowling teigė, jog “Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas” yra tik spektaklis ir niekada netaps filmu? Dabar paaiškėjo, kad tai nebūtinai yra tiesa.

Visur esančių žiobarų pasitenkinimui buvo pranešta, kad kino kompanija Warner Bros.  “Prakeiktam vaikui” registravo 9 klasės prekinį ženklą.

9 klasė yra susijusi būtent su siekimu išleisti komedijos, dramos, veiksmo, nuotykių ir/ar animacijos žanro filmą ir taip pat televizijai skirtą komedijos, dramos, veiksmo, nuotykių ir/arba animacijos filmą.

Paprasčiau kalbant, yra didelė tikimybė, jog vaidinimas taps filmu. Kitą vertus, tai taip pat gali nieko nereikšti. J. K. Rowling jau anksčiau buvo užsiminusi, kad “Prakeiktas vaikas” netaps filmu, bet ji galėjo ir apsigalvoti.

Tiesa, svarbu paminėti ir tai, jog šis prekinis ženklas yra susijęs ir su prekių pardavinėjimu. Gali būti, jog tiesiog yra norima parduoti daiktų su “Hario Poterio” atributika.

Vis dėlto įvertinus Holivudo polinkį pratęsti pinigus uždirbančias franšizes, pavyzdžiui, tokią kaip iš “Hario Poterio” serijos kilusią “Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti” trilogiją, “Prakeiktojo vaiko” tapimas vienu ar keliais filmais nebūtų siurprizas.

Kaip jau rašėme, Daniel Radcliffe nėra atmetęs galimybės sugrįžti į Hario Poterio vaidmenį. Jo amžius taip pat leistų pernelyg nenutolti nuo “Prakeiktajame vaike” pasakojamo siužeto, kuriame Haris vaizduojamas jau suaugęs.

Iki mėnesio galo spektaklis rodomas tik uždarose peržiūrose, todėl jis dar nespėjo tapti pasauliniu fenomenu. Taigi visai galimas daiktas, jog mes užbėgame įvykiams už akių. Bet kita vertus – tai juk “Haris Poteris”, ar ne? Jis jau yra pasaulinis fenomenas, nepriklausomai nuo to, kaip ilgai vaidinimas buvo ar nebuvo rodomas.

Taigi, nors kol kas nebuvo jokio oficialaus pranešimo, mes įsitikinę, kad daugybė žiobarų pritartų, kad pasaulis mielai priimtų “Prakeiktojo vaiko” filmą. Juk gero niekada nebūna per daug.