Apie Hogvartsas.LT projektą

Hogvartsas.LT projektas – seniausias Lietuvoje kampelis, skirtas Lietuvos „Hario Poterio” fanams. Per ilgus jo gyvenimo metus čia užaugo ir susirado naujų draugų ne viena „Hario Poterio” mylėtojų karta. Projekto pagrindinė administratorė ir kūrėja Ieva, geriau žinoma Arwen vardu, šį projektą pradėjo dar 2003 metais. Tuo metu tai buvo tik forumas, kuriame nariai bendravo, dalinosi idėjomis ir kūrė savo istorijas.

2007 metais šis projektas paaugo: atsirado internetinis puslapis, kuriame pradėtos skelbti įvairios su „Hario Poterio” pasauliu susijusios naujienos, bendruomenės nariams skirti konkursai, atsirado mini enciklopedija. Taip pat buvo pradėtas leisti mėnesinis elektroninis laikraštis „Landžioji Plunksna”, kuriam straipsnius rašo patys bendruomenės nariai. Tuo pat metu forumas iš laisvo stiliaus perėjo į RPG arba „vaidmenų žaidimo” stilių. Nuo tada visi forumo dalyviai privalo susikurti ir vaizdingai aprašyti savo personažus, jų veiksmus. Dalyvių istorijos tapo dar įdomesnės, išsamesnės, o jų personažai gali visapusiškai pasinerti į „Hario Poterio” pasaulį: vesti pamokas ir jose dalyvauti, dirbti magijos ministerijoje ar užsiimti kita įdomia veikla.

Nuo 2009 metų mus galite rasti ir Facebook, šiek tiek vėliau Twitter ir Instagram tinkluose. Taip dar paprasčiau sekti naujienas, su mumis bendrauti ir kiekvieną dieną bent kelioms minutėms pasinerti į magijos pasaulį. Juk „Poterio” niekada nebus per daug!

Hogvartas.LT projektas ir toliau nuolatos tobulinamas aktyvios ir atsidavusios komandos, kuri nepraleidžia svarbiausių naujienų iš „Hario Poterio” pasaulio, tobulina puslapį generuodama idėjas, diegdama naujas funkcijas, tvarko ir prižiūri projekto serverį. Vartotojams susidūrus su problemomis ar kilus klausimams, į juos yra operatyviai reaguojama, o narių skundai išklausomi.

Šiuo metu mūsų komandą sudaro projekto administratoriai, forumo moderatoriai ir naujienų rašytojai.

Linkime įdomiai ir turiningai praleisti laiką, o gal ir kažko naujo išmokti mūsų kuriamame „Hario Poterio” pasaulyje.

Komandos nariai

ArwenArwen

VARDAS: Ieva
GIMTADIENIS: 1987 m. liepos 26 d.
MIESTAS: Vilnius
HOGVARTSE ATSAKINGA UŽ:  Techninę svetainės ir Interaktyvaus Hogvartso sistemos dalį, naujienų rašymą, Facebook puslapį. Darau viską, kad Hogvartsas.LT gyvuotų. 🙂
KAIP ATRADAI „HARIO POTERIO” KNYGAS? KUO JOS TAVE SUDOMINO?  Iš draugės sužinojau apie kvidičą, kaip apie potencialų žaidimą, kurį būtų galima žaisti stovykloje (žiobarų kvidičas!). Susidomėjau, iš kur toks žaidimas paimtas, ir sužinojau apie knygą. To ir užteko, kad susidomėčiau „Hario Poterio” istorija ir ja mėgaučiausi iki šiol.
KĄ VEIKI, KAI NESI HOGVARTSE? Dirbu, žaidžiu MMORPG, žiūriu serialus ir visaip kitaip geek’inu.


davidDavid

VARDAS: Dovydas
GIMTADIENIS: 2000 m. rugsėjo 12 d.
MIESTAS: Kaunas
HOGVARTSE ATSAKINGAS UŽ:  Programavimą, naujienų rašymą, socialinius tinklus, Interaktyvaus Hogvartso priežiūrą. Stengiuosi nuveikti kuo daugiau naudingų Hogvartsui dalykų.
PRIE KOMANDOS PRISIJUNGĖ: 2012 m. liepos 9 d.
KODĖL NUSPRENDEI PRISIJUNGTI PRIE HOGVARTSAS.LT KOMANDOS? Man tiesiog patinka tokia veikla. Mėgstu programuoti, stebėti augančius lankomumo rodiklius ir daryti viską, kad Hogvartsas.LT ir toliau išliktų toks populiarus Lietuvoje.
KAIP ATRADAI „HARIO POTERIO” KNYGAS? KUO JOS TAVE SUDOMINO? Mano brolis jas skaitė, tad namie turėjome visas septynias „Hario Poterio” knygas. Vieną kartą tiesiog pasiėmiau pirmą knygą ir ėmiau skaityti. Nuo to laiko vis dar gyvenu magijos pasaulyje.
KĄ VEIKI, KAI NESI HOGVARTSE? Esu moksleivis, tad visą dieną dažniausiai praleidžiu mokykloje, o vakare „sėdžiu” Hogvartse. Žinoma, niekada neatsisakau galimybės kur nors išeiti ar kitaip atsitraukti nuo kompiuterio.


gabriellaGabriella

VARDAS: Rugilė
GIMTADIENIS: 2001 m. sausio 24 d.
MIESTAS: Vilnius
HOGVARTSE ATSAKINGA UŽ: Interaktyvaus Hogvartso socialinį gyvenimą
PRIE KOMANDOS PRISIJUNGĖ: 2015 m. sausio 30 d.
KODĖL NUSPRENDEI PRISIJUNGTI PRIE HOGVARTSAS.LT KOMANDOS? Praleidau daug laiko Hogvartse rašydama, taigi norėjau prisidėti ir prie forumo organizacinės veiklos, padėti kitiems administratoriams ir taip prisidėti prie forumo gerinimo.
KAIP ATRADAI „HARIO POTERIO“ KNYGAS? KUO JOS TAVE SUDOMINO? Kadangi vaikystėje labai daug skaičiau, tėvai per gimtadienį man padovanojo pirmąją „Hario Poterio” knygą, ją perskaičius užsinorėjau antros, paskui ir trečios… Galiausiai perskaičiau jas visas.
KĄ VEIKI, KAI NESI HOGVARTSE? Mokausi gimnazijoje, mėgstu žiūrėti filmus ir leisti laiką su draugais, savanoriauju.


SanguSanguinary

VARDAS: Linas
GIMTADIENIS: 1988 m. spalio 29 d.
MIESTAS: Vilnius
HOGVARTSE ATSAKINGAS UŽ: Forumo priežiūrą ir tvarkos palaikymą, pagalbos suteikimą bendruomenės nariams. Prižiūriu, jog forumo nariai nesugriautų savo namų.
PRIE KOMANDOS PRISIJUNGĖ:  2011 m. gruodžio 3 d.
KODĖL NUSPRENDEI PRISIJUNGTI PRIE HOGVARTSAS.LT KOMANDOS?  Esu vienas pirmųjų Hogvartsas.LT narių, dar iki prisijungiant prie administracijos buvau vienas aktyviausių bendruomenės narių. Forume vyko atnaujinimo darbai ir aš gavau pasiūlymą padėti. Neatsisakiau.
KAIP ATRADAI „HARIO POTERIO” KNYGAS? KUO JOS TAVE SUDOMINO?  Su šeima nuėjome į „Hario Poterio ir Išminties akmens” filmą ir jis iškart patiko. Po kelių dienų sužinojau apie knygas. Mamai jas nupirkus, iškart perskaičiau ir pradėjau laukt tęsinių.
KĄ VEIKI, KAI NESI HOGVARTSE? Dirbu, skaitau knygas, žaidžiu įvairius PC žaidimus, kartais iškišu nosį į lauką.
MINTIS: „Daryti neįmanomus dalykus yra labai smagu” V. Disnejus


mykoleGeorge

VARDAS: Mykolas
GIMTADIENIS: 1999 m. balandžio 3 d.
MIESTAS: Kaunas
HOGVARTSE ATSAKINGAS UŽ: Teoriškai viską, praktiškai apsiriboju forumu.
PRIE KOMANDOS PRISIJUNGĖ: 2014 m. birželio 7 d.
KODĖL NUSPRENDEI PRISIJUNGTI PRIE HOGVARTSAS.LT KOMANDOS? Hogvartsas.LT buvo didelė mano vaikystės dalis (čia esu gal nuo kokio penktojo filmo, išleisto 2007 m.) – čia praleisdavau daug laiko, tad visai nekeista, kad prisirišau prie svetainės ir jos gerovė man ėmė rūpėti, dėl ko dabar ir stengiuosi.
KAIP ATRADAI „HARIO POTERIO” KNYGAS? KUO JOS TAVE SUDOMINO? Keturios pirmosios dalys gulėjo mano knygų lentynoje. Vieną kartą jas išsitraukiau ir kaipmat užsikabinau. Sudomino viskuo, kuo gali sudominti veiklos neturintį vienišą vaiką.
KĄ VEIKI, KAI NESI HOGVARTSE? Sėdžiu prie lango ir laukiu savo Hogvartso laiško.
ĮDOMUS FAKTAS: Mėgstu Ambridž.


LauraLaura

VARDAS: Laura
GIMTADIENIS: 1997 m. gegužės 6 d.
MIESTAS: Vilnius
HOGVARTSE ATSAKINGA UŽ: Naujienų rašymą, Facebook puslapį.
PRIE KOMANDOS PRISIJUNGĖ: 2015 m. birželio 10 d.
KODĖL NUSPRENDEI PRISIJUNGTI PRIE HOGVARTSAS.LT KOMANDOS? Nuo pat mažens vos ne fanatiškai domiuosi Hariu Poteriu, seku naujienas. Pamačiusi anketą supratau, kad rasiu bendraminčių, todėl neabejodama užsiregistravau.
KAIP ATRADAI „HARIO POTERIO” KNYGAS? KUO JOS TAVE SUDOMINO? Buvau dar maža, neseniai išmokusi skaityti, pas brolį pamačiau spalvingų knygelių tai nusprendžiau perskaityti. Taip ir užkabliavo.
KĄ VEIKI, KAI NESI HOGVARTSE? Kai nesu Hogvartse, dažniausiai būnu su draugais, skaitau, piešiu arba rašau.
MINTIS:Jeigu trauktis, tai tik į priekį”


EmilijaEmilija

VARDAS: Emilija
GIMTADIENIS: 2000 m. spalio 2 d.
MIESTAS: Kaunas
HOGVARTSE ATSAKINGA UŽ: Naujienų rašymą, Facebook puslapį.
PRIE KOMANDOS PRISIJUNGĖ: 2015 m. birželio 16 d.
KODĖL NUSPRENDEI PRISIJUNGTI PRIE HOGVARTSAS.LT KOMANDOS? Norėjosi naujos veiklos ir maniau, kad būtų smagu prisijungti prie komandos.
KAIP ATRADAI „HARIO POTERIO” KNYGAS? KUO JOS TAVE SUDOMINO? Nuo pat senų laikų jos dulkėjo mūsų lentynoje, bet galiausiai užaugau tiek, kad perskaičiau daugiau nei pirmą skyrių. Mane įtraukė, aišku, knygos veiksmas, žavėjausi autorės humoro jausmu.
KĄ VEIKI, KAI NESI HOGVARTSE? Gyvenu žiobarišką gyvenimą :>
MINTIS: „Keistuolių pasaulyje tik pamišėlis yra visiškai kuoktelėjęs”


Kitty BlackKitty

VARDAS: Simona
GIMTADIENIS: 1985 m. lapkričio 15 d.
MIESTAS: Šilutė
HOGVARTSE ATSAKINGA UŽ: Darbus, susijusius su grafikos dizainu.
PRIE KOMANDOS PRISIJUNGĖ: 2015 m. kovo 10 d.
KODĖL NUSPRENDEI PRISIJUNGTI PRIE HOGVARTSAS.LT KOMANDOS? Pamaniau, kad visai būtų smagu, Tiesiog.
KAIP ATRADAI „HARIO POTERIO” KNYGAS? KUO JOS TAVE SUDOMINO? Gėda, tačiau Hario Poterio pirmiausiai atradau ne knygas, o filmus. Knygas perskaičiau tik po „Mirties Relikvijų”. Kaip ir filmai – „užkabino” tuo pačiu – tobulai perteiktu šiuolaikiniu burtų ir magijos pasauliu.
KĄ VEIKI, KAI NESI HOGVARTSE? Gyvenu savo gyvenimą 🙂
MINTIS: „The mind is not a book, to be opened at will and examined at leisure.”

Hogvartsas.LT nebūtų toks, koks yra dabar, be šių žmonių:

Lurida, Yavanna, Monila, Lauren, Elisa, Elvynna, Dorota, Evita, Broncipinė, Anu, Todas, Mija, Mery, Xantoria, Marie, Sayuri, Cornelia, Lure, Steve, Neonelis, Sniegas.