Brontis Jodorowsky

Pirmoje originalios istorijos dalyje „Haris Poteris ir Išminties akmuo“ buvo minimas Nikolas Ugninis – burtininkų pasaulyje gerai žinomas alchemikas, atradęs gyvybės eliksyrą. Antroje „Fantastinių gyvūnų“ dalyje turėsime progą išvysti šį personažą. Jį vaidins aktorius Brontis Jodorowsky.

Šiuo metu dar mažai žinoma, kokie bus nauji filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ tęsinio personažai, tačiau iš jų kelios pavardės turėtų būti pažįstamos „Hario Poterio“ fanams. Prie aktorių grupės jau prisijungė Wolf Roth, kuris vaidins personažą Spilmaną, Victoria Yeates (Buntė), Derek Riddell (Torkilas Traversas), Poppy Corby-Tuech (Rouzjer) ir Cornell S John (Arnoldas Guzmanas). Iš šio sąrašo galima išskirti dvi pavardes: Traversas ir Rouzjeris. Tai „Hario Poterio“ istorijoje minimų Mirties valgytojų, tarnavusių Voldemortui, pavardės.

Aktorės Jessica Williams ir Fiona Glascott taip pat buvo atrinktos vaidinti naujame filme, tačiau vaidmenys jame dar nėra žinomi. Šiek tiek anksčiau buvo paskelbta, kad Jude Law vaidins Albą Dumbldorą, kuris turėtų veikti išvien su Njutu bandant įveikti Grindelvaldą.

Prie Njuto taip pat prisijungs du jo pažįstami burtininkai – jo brolis Tesėjus, kurį vaidins Callum Turner, ir paslaptinga moteris iš senos nuotraukos – Leta Lestreindž, kurią vaidins Zoë Kravitz.

Source :