Apsipirkimas Skersiniame skersgatvyje yra viena iš savybių, kuo šis RPG forumas išsiskiria iš kitų. Įdomu, ką hogiečiai perka dažniausiai?

Apsipirkimas Skersiniame skersgatvyje yra vienas pirmųjų veiksmų, kuriuos atlieka naujai užsiregistravęs narys Interaktyviame Hogvartse. Prekės, kurias reikia įsigyti pagal sąrašą iš laiško pirmakursiui, yra populiariausios. Vien darbinių apsiaustų, kurių kiekvienas mokinys turi turėti po tris vienetus, yra nupirkta daugiau nei 11 tūkst. Populiarūs yra ir koledžams priklausantys daiktai – uniforma ir šalikas. Tačiau juos mokiniai gauna vos apsilankę savo koledžo bendrajame kambaryje ir jų pirkti Skersiniame skersgatvyje nereikia.

Į dažniausiai perkamų prekių sąrašą patenka nebrangios prekės. Jas įsigyti galima iškart, kadangi dar būna atliekamų galeonų iš tų, kurie duodami užsiregistravus forume. Tuo tarpu norint įsigyti brangesnes prekes, reikia pataupyti ir aktyviau dalyvauti forumo veikloje. Magiškų prekių pirkimas Skersinio skersgatvio parduotuvėse yra viena iš savybių, kuo šis RPG forumas išsiskiria iš kitų Hario Poterio forumų. Įsigytas prekes galima demonstruoti savo personažo profilyje arba bandyti transfigūruoti tikintis, kad pavyks gauti vertingesnį daiktą.

Štai dešimt populiariausių prekių, nesančių pirmakursiui skirtų daiktų sąraše.

10. Baltojo povo plunksna

Baltojo povo plunksnos paveikslėlis

Plunksna rašo gražiausiai iš visų plunksnų.

Kaip žinia, burtininkai nenaudoja mums įprastų tušinukų ar rašalinių parkerių. Pamokose ir darant namų darbus jie naudoja plunksną. Tad nenuostabu, kad plunksna patenka į perkamiausių prekių dešimtuką. Ir, ypač, jeigu ja galima parašyti gražiausią tekstą, kaip teigiama Raštinės prekių aprašyme. Šiuo metu Interaktyvaus Hogvartso personažai turi 71 baltojo povo plunksną.

9. Auksinės spalvos rašalas

Su auksinės spalvos rašalu tavo veikėjas laiškus galės rašyti auksine spalva.

Vargu, ar Sneipas ir Ambridž leistų rašyti pamokose aukso spalvos raidėmis. Šis rašalas, tikėtina, dažniau naudojamas užrašant savo mintis dienoraštyje arba laiškuose. Pasiknaisiojus visų personažų kišenėse, būtų galima rasti 72 buteliukus auksinės spalvos rašalo.

8. Juodas rašalas

Paprastas juodas rašalas, kuriuo mokiniai rašo per pamokas.

Juodos spalvos rašalo šiuo metu yra nupirktas 81 buteliukas. Tai visai nedidelis skaičius, palyginus su auksiniu rašalu, kadangi kiekiai panašūs, o juodas rašalas Hogvartse turėtų būti naudojamas kasdien.

7. Krištoliniai buteliukai

Patvaresni, rafinuotesni ir, žinoma, brangesni už stiklinius buteliukus. Jei manai, kad tu elitas, šie buteliukai – kaip tik tau.

Jaunieji nuodų ir vaistų meistrai, kurie lygiuojasi į Sneipą ir Trimitą, savo pagamintus eliksyrus pilsto į krištolinius buteliukus. Stikliniai, kuriuos privalu nusipirkti pirmakursiams, šio amato pramokusiems burtininkams jau per prasti. Naujai išvirtus gėrimus šiuo metu būtų galima supilstyti į 90 komplektų krištolinių buteliukų, besimėtančių Hogvartso mokinių spintelėse. Na, gal dar keletas komplektų iš jų turėtų būti Nuodų ir vaistų klasėje.

6. Naminė pelėda

Naminė pelėda – kresna, vidutinio dydžio pelėda, dažniausiai randama miškingose Eurazijos vietovėse. Jos vidinė kūno dalis šviesi su tamsiais dryželiais, o viršutinė – ruda arba pilka.

Pelėda yra vienas iš trijų pirmakursiams leidžiamų turėti gyvūnų, kad nenuostabu, jog naminė pelėda patenka į dažniausiai perkamų prekių sąrašą. Šiuo metu pelėdyne galima aptikti 97 šios rūšies pelėdas.

5. Pergamentas

Pergamentas naudojamas visur: tiek pamokose, tiek rašant laiškus.

Pas burtininkus sąsiuvinių tikriausiai nerasite. Viską, ką jiems norisi užrašyti, jie rašo ant pergamento. Net ir namų darbams užduoto rašinio ilgis skaičiuojamas pergamento ritinėliais, o ne lapų ar žodžių kiekiu. Hogvartso mokiniai neblogai apsirūpinę – jų spintelėse galima rasti net 100 nepanaudotų pergamento ritinėlių.

4. Aukštesnės rūšies pergamentas

Šis pergamentas skirtas rašyti kvietimams, sveikinimams ir svarbiems raštams.

Nors Raštinių prekių krautuvėlės aprašyme teigiama, kad aukštesnės rūšies pergamentas naudojamas specifinėms reikmėms, bet greičiausiai rastume mokinių, kurie jį naudotų ir pamokose. Kaip kitaip reikėtų pateisinti tokį didelį pergamento poreikį? Jo ritinėlių nupirkta vos kiek daugiau, nei įprasto pergamento – 102 ritinėliai.

3. Goblinų magijos subtilybės ir paslaptys

Autorius: Solina Ketvud

Įdomu, kurio profesoriaus dėstyta pamoka apie goblinus taip patiko mokiniams, kad šie suskubo pirkti knygą, kuri neįtraukta į mokymo programą? Galime tik pasidžiaugti, kad mokiniai perka knygas ir užklasiniam skaitymui, norėdami praplėsti žinias. Hogvartse šiuo metu yra 113 šios knygos egzempliorių.

2. Liepsnotoji pelėda

Liepsnotoji pelėda – pelėdinių šeimos paukštis, priklausantis Megascops rūšiai. Šiuo metu žinoma dvidešimt viena rūšis, bet nuolat atpažįstamos ir naujos rūšys, ypač Anduose.

Dažnai gyvūnai ir paukščiai pasirenkami pagal grožį. Tikriausiai ne išimtis ir ši pelėda. Ji ne tik populiariausias paukštis, perkamas iš Ailopso pelėdų centro, bet ir antra pagal populiarumą prekė Skersiniame skersgatvyje. Pelėdyne šios rūšies pelėdų yra net 116.

1. Katinas

Paprastas kiemo rainis, kurį gali gauti turguje ant kampo už du eurus arba visai dykai iš bobutės, kuriai širdis visgi neleido nuskandinti Murkės atsivestos ketveriukės. Toks katinas gaudys peles, nebūtinai įsimins savo vardą, tačiau garantuotai šeimininkui grįžus iš parduotuvės pirmas išknis prekių maišelį ieškodamas „Whiskas“ bei ramiai murks ant kelių vėsiais žiemos vakarais.

Visi mėgsta katiniukus. O ypač raganos – jos nuo senovės vaizduojamos kartu su katinu. Tad tikrai nekeista, kad standartinis katinas yra perkamiausia prekė Interaktyviame Hogvartse. Žinoma, galbūt prie to prisidėjo ir tai, kad katinas šiuo metu yra pigiausias gyvūnas Stebuklingajame žvėryne. Kad ir kaip ten bebūtų, magijos pasaulyje šiuo metu laksto 125 katinai, įsigyti Skersiniame skersgatvyje.

Apibendrinimas

Populiariausios prekės Interaktyviame Hogvartse yra tos, kurias reikia nusipirkti norint patekti į Hogvartsą. Jas turi visi, kurie šiuo metu mokosi mokykloje. Taip pat nemažai forumo narių turi nemokamai gautas prekes – koledžų uniformas bei įvairiuose renginiuose dalintus suvenyrinius ženkliukus. Į apžvelgtą sąrašą patekusios prekės yra tos, kurias forumo nariai pirko savo noru ir yra pasilikę sau bei laiko skrynioje. Tikėtina, kad pigios prekės dideliais kiekiais yra perkamos tam, kad būtų galima jas transfigūruoti ir bandyti gauti kažką vertingesnio. Na, o gyvūnai pasiliekami norint juos naudoti RPG istorijose ir turėti profilyje.