Video

Ilvermonio himnas

Ilvermonio himnas ir legendinė Džeikobo frazė

Filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ turėjo nuskambėti Ilvermonio himnas, tačiau galutiniame rezultate buvo nuspręsta jo atsisakyti, tad himnas didžiųjų ekranų neišvydo. Laimei, dabar jau galima pažiūrėti scenos tęsinį, kai Njutas ir Kvynė dalinosi prisiminimais apie savo lankytas burtininkų mokyklas. Šios scenos pabaigoje nuskamba ir legendinė Džiekobo frazė, kuri, deja, taip pat buvo iškirpta iš filmo – „Norėčiau būti burtininku!“.


Skaityti toliau

J. K. Rowling pristato naujos magijos pasaulio eros herojų

Mūsų smalsumą apie jau šį lapkritį išeisiantį filmą „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ patenkina vis dažniau plūstančios naujienos, vaizdo įrašai ar anonsai.

Naujausiame vaizdo įraše, pavadintame „Naujas herojus“, J. K. Rowling leidžia suprasti jos meilę pagrindiniam filmo personažui Njutui Miglapūčiui ir kodėl norėjo apie jį rašyti net ir pasibaigus „Hario Poterio“ knygų serijai. Eddie Redmayne, vaidinantis Njutą, taip pat pasineria į personažo charakterį ir pasakoja, kuo jis žavi. Vaizdo įraše sutinkame ir Tiną su Džeikobu bei kitus personažus, kuriuos matome pirmą kartą. O dar nematytos magiškos būtybės ir dekoracijos ir toliau nesiliauja stebinti. Skaityti toliau

Hogvartso pilis iš „Hario Poterio“ knygos puslapių

„Hario Poterio“ fanai užtruko visą mėnesį, kol sukūrė vienos minutės trukmės animacinį trumpametražį filmuką. Filmuke iš knygos „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ puslapių sukonstruojama Hogvartso pilis. Knygos puslapiams gyvenimą suteikė animatoriai Peter Heacock ir Joan Kamberaj, o muzikė Gretchen Lohse sukūrė garso takelį pagal populiarią melodiją „Hedwig’s Theme“. Skaityti toliau

Sneipas ir Lilė

Sneipo istorija – svarbiausi įvykiai chronologine tvarka

Visą Severo Sneipo gyvenimo istoriją sužinojome tik po to, kai ji baigėsi. Tai istorija apie begalinį pasiaukojimą ir nesuprastą meilę, kurios didžioji dalis buvo papasakota prisiminimuose. Iki tol šį personažą žinojome kaip Hario nekenčiantį mokytoją ir visada paniurusią asmenybę ir negalėjome suprasti jo veiksmų prasmės. Laimei, kcawesome13 sukūrė filmuką ir sudėliojo visus svarbesnius Sneipo epizodus, tad dabar turime galimybę pažinti Severo Sneipo istoriją tokią, kokia ji buvo.