Paveikslėliai

8 Hario Poterio filmų veikėjai, kuriuos pakeitė, ir manė, kad mes nepastebėsime

Yra daugybė filmų ir TV šou, kurie visada pakeičia veikėjus! Ar jie mano, kad mes to nepastebėsime? Jie tai daro visą laiką tokiuose serialuose kaip “Jaunosios melagės” ir “Sostų karai”. Bet ar žinojote, kad burtininkai ir žiobarai iš “Hario Poterio” taip pat nėra saugūs? Net jeigu ir žiūrėjote šiuos filmus daugybę kartų, galėjote praleisti kelis iš šių pakeitimų. O jų čia daug! Tai greičiausiai žmonės iš burtininkų pasaulio, panaudoję multisulčių eliksyrą arba pasivertimo meną. Skaitykite toliau

“Fantastinių gyvūnų” filmavimas jau prasidėjo!

“Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti” filmavimas prasidėjo jau pirmadienį, o “Leavesden” studijoje pradedamos konstruoti lauko dekoracijos.

“Twitter” vartotojas, pasivadinęs TheGraninger, arba specialiai atvyko dėl dekoracijų, arba neseniai aplankė “Hario Poterio” studijos turą. Fanas padarė šūsnį nuotraukų, kuriose vaizduojamos vertikalios konstrukcijos už pagrindinės “Fantastinių gyvūnų” filmavimo vietos.

Skaitykite toliau

Dar nematyti kadrai iš “Hario Poterio” filmų!

Turbūt ne vienas “Hario Poterio” knygų fanas jų ekranizacijose pasigedo kurių nors knygose aprašytų epizodų. Dalis jų buvo nufilmuoti, tačiau filmo kūrėjų komanda nusprendė jas pašalinti ir palikti kitas, jų nuomone svarbesnes scenas.

Pateikiame dar iki šiol nematytus kadrus iš kelių paskutinių filmų.

“Haris Poteris ir Ugnies taurė”

Sedrikas Digoris ir Čo Čang atrodo labai miela porelė.

Sedrikas Digoris ir Čo Čang

Profesorius Dumbldoras aiškina Hariui, kad Priori Incantatem nutiko dėl to, kad jo ir Voldemorto lazdelėse – ta pati šerdis.
Skaitykite toliau

Emma Watson ant liepos mėnesio Vogue viršelio

Emma Watson papuošė liepos mėnesio Amerikos Vogue žurnalo viršelį. Tam buvo surengta išskirtinė fotosesija su Mario Testino. Šiame žurnalo numeryje taip pat yra ir interviu su Emma, kuriami aktorė dalinasi mintimis apie „Hario Poterio“ filmavimo pabaigą. Straipsnio pabaigoje rasite ir Emmos nuotrauką iš 2012 m. pasirodysiančio filmo “Atskalūno laiškai” (“The Perks of Being a Wallflower”), kuriame ji vaidins Čarlio draugę Samantą. Skaitykite toliau