Tom Felton ekskursija po “Hario Poterio” pasaulį

Nepaisant to, kad “Hario Poterio” filmuose vaidino blogiuką Draką Smirdžių, Tomo Feltono pasirodymas “Hario Poterio” teminiame parke “The Wizarding World of Harry Potter” Holivude sukėlė didžiulį džiaugsmą fanams.  Vienas euforijos apimtas fanas net apsiverkė, kai pamatė Tomą, vaikštantį po parką, kuris oficialiai buvo atidarytas balandžio 7 d., ketvirtadienį. Tai trečiasis toks “Hario Poterio” parkas pasaulyje. Pirmi du parkai yra Orlando mieste (Florida, JAV) ir Osakoje (Japonija).

Britų aktoriui, dabar gyvenančiam Los Andžele, apsilankymas parke sukėlė daugybę emocijų, kadangi jis pasijuto tarsi grįžęs į tą pasaulį, kuriame gyveno vaidindamas aštuoniuose “Hario Poterio” filmuose.

“Nuostabu, kad yra tokia vieta kaip ši, į kurią galima sugrįžti”, sakė Tomas. “Kaskart, kai pajuntu namų ilgesį, galiu grįžti čia ir dar kartą išgyventi vaikystę.”

Tom Felton pasidalino savo rekomendacijomis, ką siūlo aplankyti ir nuveikti teminiame parke.

“Trys šluotos”

felton-trys-sluotosApsilankęs kaimiškoje “Trijų šluotų” smuklėje, Tomas pasijuto kaip namie. Ragaudamas alkoholinį alų “Drakono žvynas”, aktorius atkakliai laikėsi nuomonės, kad jo mėgstamiausias gėrimas – nealkoholinis pasukų punšas, kurį mėgsta ir kiti Hogvartso mokiniai. Tomas prisimena, kaip filmavimo aikštelėje dideliais kiekiais gerdavo pasukų punšą, ir džiaugėsi, kad parko kūrėjams pavyko perkelti Hogvartse matytą maistą ir gėrimus į realybę.felton-katilo-pyragaiciai

“Olivanderiai”

Nepaisant to, kad vaidino burtininką, Tomas negalėjo pasilikti filme naudotos burtų lazdelės – dauguma rekvizitų atiteko muziejams. Tačiau, apsilankęs “Olivanderių” krautuvėlėje, aktorius galėjo įsigyti pirmąją jam priklausančią lazdelę. “Niekada neturėjau savo lazdelės, kadangi mums neleido jų pasilikti. Galbūt atrodė, kad buvo pagaminta daug lazdelių, tačiau aš turėjau tik dvi”, – sakė Tomas.

Burtininkų mados namai

felton-mados-namai2 felton-mados-namai

Portalo USA Today žurnalistą Tomas Feltonas priėmė į Klastūnyno koledžą surengęs improvizuotą apsiausto parinkimo ir kaklaraiščio užrišimo ceremoniją Burtininkų mados namuose, kurie parduoda drabužius, skirtus Hogvartsui. Čia galima įsigyti originalius apsiaustus – Tomas parodė slaptas kišenes ir dėklą burtų lazdelei. “Filmuojantis mano apsiausto kišenės buvo užsiūtos, nes mėgau jose laikyti šokoladą ir saldainius”.

“Devyni medūs”felton-devyni-medus

Saldumynus iš krautuvėlės “Devyni medūs” mėgsta visi Hogvartso mokiniai – tame tarpe ir Tomas. Viešnagės teminiame parke metu jis ragavo šokoladines varles ir Berti Bots visokio skonio pupeles. Tiesa, jas reikėtų ragauti atsargiai, nes kai kurios iš jų bjauraus skonio.

“Labai smagus žaidimas – pirmiausia draugams duodi geras, o tik tuomet – blogas,” – sakė Tomas kramtydamas pupelę. “Manau, kad ką tik suvalgiau slieką.”

Apkvaitėlio krautuvėlė

felton-apkvaitelis
felton-apkvaitelis2Tomui patinka žaislai, kurių galima įsigyti žymioje Kiauliasodžio krautuvėlėje, ypač prisukamas dramblys ant dviračio, kurį jis paleidžia važiuoti į sieną. “Turiu tokį namie,” – sako Tomas. “Jis nėra geras dviratininkas”.

Hogvartso pilisfelton-hogvartso-ekspresas

Pagrindinis teminio parko akcentas – pats Hogvartsas. Jame veikia atrakcionas “Haris Poteris ir Uždrausta kelionė”. Jo metu galima išvysti daugybę atributų, pažįstamų iš “Hario Poterio”, pavyzdžiui salę, pilną kalbančių paveikslų. Ją išvydęs, Tomas nusišypso. “Tai nuostabu. Nepaprastai džiaugiuosi ir esu laimingas.”

Source :

Parašykite komentarą