Rupert Grint: “Jautėme spaudimą užbaigti įspūdingai”

Visai neseniai pasirodė Rupert Grint, vaidinančio Ronį Vizlį, interviu žurnalui “Parade”. Pateikiame kelias ištraukas:

Kokios buvo paskutinės dienos filmavimo aikštelėje?

“Haris Poteris” buvo didžiulė mano gyvenimo dalis. Tiesą sakant, tai buvo mano visas gyvenimas. Nelabai prisimenu gyvenimą iki jo. […] Tad paskutinė diena buvo emocinga, liūdesys ir tuštybės jausmas apėmė.

Ar tau patiko idėja pagal paskutinę knygą statyti du filmus?

Manau, kad tai buvo labai gera mintis, nes abu filmai labai skirtingi. Antra dalis – tikras veiksmo filmas, epinis. Jautėmė spaudimą užbaigti įspūdingai.

Hogvartsas užpuolamas. Koks jausmas matyti filmavimo aikštelę tokią nuniokotą?

Buvo išties keista matyti tą puikiai pažįstamą vietą, tapusią antraisiais namais, tokią. […] Tarsi sutapimas – tai paskutinis filmas ir filmavimo aikštelė sunaikinama. Buvau gerokai nustebintas, kai pirmą kartą pamačiau Didžiąją salę, pavirtusią degančiais griuvėsiais. Fanus tai šokiruos.

Ar patiko vaidinti daugiau veiksmo turinčiame filme ir atlikinėti kaskadinius triukus?

Buvo šaunu filmuoti tas scenas. Teko daugiau bėgioti, o aš prie to nepratęs. Yra scena kieme, kur bėgu, o mane vejasi vorai ir besimosikuojantys milžinai. Man labai patiko kaskadiniai triukai – kada dar gyvenime turėsiu progą juos atlikti? Beje, manau, jokių sužeidimų nepatyriau.

Jei J.K. Rowling nutartų parašyti dar vieną knygą, ar sutiktum filmuotis?

Nesu tikras. Neatmesčiau tokios galimybės. Visada buvau didžiulis jos knygų fanas ir metams bėgant prisirišau prie Ronio – galima sakyti, pavirtome vienu žmogumi. […] Man visai patiktų vaidinti suaugusį Ronį. Bet turėsim palaukt ir pamatysim.

Išvertė: Lurida Revendž

Šaltinis: www.parade.com

Parašykite komentarą