Rowling genialiai atsakė į žinutę apie Dumbldoro seksualinę orientaciją

“Hario Poterio” knygų autorės J. K. Rowling atsakymas į fanės klausimą apie Albo Dumbldoro seksualinę orientaciją sulaukė didelio dėmesio ir net buvo pavadintas “įkvepiančiu”. Fanė Twitter rašė:

“Ačiū Jums labai, kad parašėte “Harį Poterį”. Man įdomu, kodėl sakėte, jog Dumbldoras yra gėjus, nes jis man toks neatrodė.”

J. K. Rowling atsakymas buvo paprastas, tačiau įkvepiantis:

“Galbūt todėl, kad homoseksualūs žmonės atrodo kaip… žmonės?”

Fanė padėkojo rašytojai už įkvepiantį atsakymą ir sutiko su autorės nuomone:

“Nuostabus atsakymas… Taip, jūs visiškai teisi. Puikus įkvėpimas!!!”

J. K. Rowling pirmą kartą apie Dumbldoro seksualinę orientaciją prasitarė dar 2007 m., kai buvo išleista paskutinioji “Hario Poterio” dalis.

“Tai tikrai man nebuvo naujiena, jog drąsus ir nuostabus vyras gali mylėti kitą vyrą.”

– pasakojo rašytoja.

“Jis yra mano sukurtas personažas. Dumbldoras yra toks, koks yra ir aš turiu teisę pasakoti apie jį tai, ką ir pasakoju.”

Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai autorei rašo fanai, nesupratę tokio jos sprendimo. Praeitą vasarą Rowling atsakė į kitos fanės žinutę, kuri pareiškė, kad nuo tada, kai rašytoja atskleidė, jog Dumbldoras homoseksualus, ji nebėra “Hario Poterio” knygų fanė. Žinoma, Rowling nepasimetė ir pasiūlė Twitter tinkle sekti Brian Souter, kuris tuo metu pasisakė prieš homoseksualų teises Škotijoje.

Po šio pareiškimo “Hario Poterio” fanai ėmė autorei siųsti žinutes, palaikančias jos nuomonę ir sakančias, jog nereikia dėl to jaudintis. Autorė nepamiršo už tai padėkoti:

 

Parašykite komentarą