Vernon Dursley

Rowling atskleidė, kodėl Dursliai nemėgsta Hario Poterio

Visų mėgstama, stereotipus keičianti autorė praeitą savaitę turėjo nemažai darbo. Pottermore ji skelbė naujus įdomius dalykėlius apie burtininkų pasaulį. Šios smulkmenos buvo susijusios su knyga “Haris Poteris ir mirties relikvijos” ir šiek tiek praplėtė gerbėjų žinias. J. K. Rowling atskleidė ir priežastį, kodėl Dursliai taip nemėgsta Hario Poterio.

Pirmasis Hario Poterio tėvo Džeimso susitikimas su jo žmonos sesers sužadėtiniu Vernonu nebuvo sklandus. Burtininkas pernelyg neatsargiai kalbėjo apie save. Pavyzdžiui, prabilo apie savo šluotą, kai Vernonas paklausė apie jo mašiną. Tai labai sunervino žiobarą.

“Vernonas garsiai pareiškė, kad burtininkai tikriausiai gyvena iš bedarbio pašalpos. Džeimsas papasakojo apie Gringotsą ir jo tėvų sukauptą turtą, aukso galeonus,” pasakojo rašytoja.

“Vernonas nesuprato, ar juokiamasi iš jo ar ne, todėl ir supyko” rašo Rowling. “Viskas susiklostė taip, kad Vernonas ir Petunija išrūko iš restorano, o Lilė paplūdo ašaromis. Šiek tiek susigėdęs Džeimsas pažadėjo jai, kad, pasitaikius progai, pasistengs pataisyti savo santykius su Vernonu”.

Štai kodėl Vernonas (ir visa Durslių šeimynėlė) negali pakęsti Hario – visa tai susiję su jo panašumu į tėvą. Plačiau apie tai skaitykite Pottermore.

Source :

Independent

Parašykite komentarą