Kodėl turėtum papietauti Hogvartso Didžiojoje salėje?

Ar kada nors įsivaizdavote save nuostabioje Hogvartso Didžiojoje salėje besivaišinantį skaniu maistu, blykčiojant žvakėms ir vaiduokliams praplaukiant pro šalį? Žinoma, įsivaizdavote. Visi esame bent kartą apie tai pasvajoję.

Dabar jūs galite paversti šią svajonę realybe (dėl vaiduoklių negarantuojame), nes durys į Didžiąją salę bus atidarytos gruodžio 7-8 dienomis. Įspūdingieji “Pietūs Didžiojoje Salėje” sugrįžta į Warner Bros. studijos ekskursijas Londone ir į juos kviečiami visi!

Prieš įžengiant į Didžiąją salę, lankytojai bus vaišinami atvykimo gėrimais ir pikantiškais sumuštinukais. Tai bus neabejotinai žadą atimantis momentas, kadangi salę planuojama puošti naudojant originalias kalėdines dekoracijas iš “Hario Poterio” filmų: kalėdines eglutes, padabintas auksiniais mėnulio ir kurapkos formos žaisliukais, bei ilgus liepsnojančiais kalėdiniais pudingais apstatytus stalus.

Kalėdinės vaišės HogvartsePerėjus raudonąjį kilimą, pateksite į tą pačią aikštelę, kuri buvo naudojama filmavimuose, ir kurioje lauks jūsų pasirinkta burtų lazdelė. Bus galima pasirinkti Hario Poterio, Hermionos Įkyrelės, Ronio Vizlio, profesoriaus Dumbldoro arba Patys Žinote Ko burtų lazdelę. Tuomet bus galima mėgautis pirmaisiais dviem Kalėdinių pietų patiekalais ir visais šioje šventiškoje vietoje esančiais pagražinimais.

Nuklydus nuo pietų stalo, galėsite tyrinėti visą studiją ir pamatyti gerai pažįstamas ir mylimas filmavimo aikšteles bei dekoracijas: Grifų Gūžtos bendrąjį kambarį ir Vizlių virtuvę Landynėje, aptaisytus taip, tarsi būtų paruošti žiemiškoms filmų scenoms.

Kalėdiniai pietūsKita stotelė – devinta su trim ketvirčiais platforma. Šalia originalaus Hogvartso ekspreso lokomotyvo bus galima pasivaišinti šventiniais desertais. Prieš apsilankant Skersiniame skersgatvyje, burtininkų parduotuvių gatvėje, ir prie šventiniam sezonui paruošto, dirbtiniu sniegu apdengto Hogvartso pilies modelio, bus laiko pasivaišinti gaivinančiu pasukų punšo bokalu lauko studijoje. Iš popieriaus ir druskos junginio pagamintas sniegas ant didingo pilies modelio barstomas rankomis. Toks sprendimas sniegui pasirinktas dėl to, kad jis sulimpa kaip tikros snaigės ir pagauna šviesą tarsi ledas.

Galiausiai ateis laikas muzikai ir šokiams, o baras bus atviras tiems, kurie norės nusipirkti papildomų gėrimų.

 

Source :

Pottermore

Parašykite komentarą