Pottermore laiko juosta

Nauja Pottermore laiko juosta ir kiti atnaujinimai

Pottermore pradėjo didelius atnaujinimus, kurie pagerins puslapio kokybę bei suteiks naujų galimybių. Tiesa, informacijos be jau įvykusių pakeitimų kol kas nežinome.

Atnaujinimai prasidėjo dar balandžio mėnesį, kai buvo paskelbti atnaujinimų planai, kuriuos patvirtino J. K. Rowling. Tada buvo uždarytas oficialus Pottermore tinklaraštis, kuriame skelbiami atnaujinimai ir kita svarbi informacija, o vietoj jo sukurtas puslapis, kuriame galima sekti informaciją apie dabar vykstančius atnaujinimus ir rasti dažniausiai užduodamus klausimus. Iš Pottermore taip pat buvo panaikintos visos piešinių ir komentarų skiltys, tad vartotojai neteko galimybės bendrauti.

Pottermore žengia į naują plėtros etapą. Norėdami skirti daugiau išteklių naujų galimybių kūrimui, kuriomis galėtų džiaugtis platesnė žmonių grupė, ir užtikrinti, kad pottermore.com išliktų saugi aplinka visiems vartotojams, iš puslapio panaikinome visas komentarų skiltis, įskaitant galimybę atnaujinti savo statusą. Taip pat nebegalima peržiūrėt ar įkelti naujų piešinių į puslapį.

Vakar Pottermore Twitter tinkle paskelbė apie dar vieną didesnį atnaujinimą – laiko juostą, kurioje chronologine seka (priklausomai nuo to, kada jie gyveno) surašyti garsiausi magijos pasaulio burtininkai. Laiko juostoje rasite tiek Salazarą Klastuolį ar Godriką Grifą, tiek mažiau žinomus burtininkus su keliais juos apibūdinančiais sakiniais. Laiko juosta padės greitai pažinti  svarbiausius magijos pasaulio istorijos faktus, o susidomėjus kokiu nors burtininku, paieškoti daugiau informacijos apie jį Pottermore puslapyje.

Laiko juostą peržiūrėti galite čia, prieš tai prisijungę prie Pottermore puslapio.

Parašykite komentarą