Natalia Tena apie filmus

Natalia Tena apie „Hario Poterio“ filmus

Viena žurnalistė neseniai ėmė interviu iš Nimfadorą Tonks vaidinančios aktorės – Natalia Tena. Paskaitykime, ką toji žurnalistė pasakoja.

Praeitą savaitgalį mano dėmesį patraukė viena vietelė Anglijoje, kurioje aš susitikau „Hario Poterio“ filmuose vaidinančią aktorę Natalia Tena (Nimfadora Tonks). Ji man papasakojo apie jos rolę „Netikrame prince“ ir jos reakciją į „Mirties relikvijas“.

Vienintelė scena, kurioje Natalia filmavosi filme, nebuvo žinoma ir svarbi knygoje. Ji filmavosi scenoje, kurioje Mirties valgytojai atakuoja Landynę (kurioje buvo Haris ir Vizliai). Ji sakė, jog jos vaidinamas personažas Tonks tuo metu neturėjo jokių stiprių draugystės ryšių su kitais. Lubinas ir Tonks staiga tapo pora, tik šiek tiek vėliau.
Jos atsiliepimai apie „Mirties relikvijas“ buvo nekokie. Tena buvo nusivylusi, jog Fler Delakur ir Bilas Vizlis, bei Tonks su Lubinu susituokė. Nataliai labiau būtų patikę pirmenybę teikti savo vienai asmenybei. Tačiau ji minėjo, jog jai patiktų vaidinti nėščią.
Tai buvo pirmas Natalia interviu ir, tikiuosi, ne paskutinis. Nimfadora Tonks – tikrai šaunus personažas, kuris tik pagyvina filmą.

Parašykite komentarą