„Multikino“ ir „Ozas“ organizuoja Lietuvoje dar neregėtą „Hario Poterio“ premjerą

Londone filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos – 2 dalis“ premjerai skirtas renginys jau baigėsi. Tačiau neverta nusiminti – Lietuvoje paskutinio filmo premjerai skirtas renginys vyks kitą savaitę!

Kino centras „Multikino“ ir prekybos ir pramogų centras „Ozas“ liepos 14 d. organizuoja įspūdingus renginius prieš paskutinio filmo premjerą. Nieko panašaus Lietuvoje dar nebuvo! Magiška atmosfera, burtininkai, raganos, magiški gyvūnai, Hogvartsas!

Renginių pradžia – 17 val. Vyks įvairūs konkursai, užduotys, viktorinos, leisiančios atskleisti savo žinias apie rašytojos J. K. Rowling sukurtus personažus ir jų nuotykius, gražiausios šluotos rinkimai ir lenktynės, magiškų daiktų paieškos. O 19 val. jūsų lauks  nepakartojamas magijos teatro „DiArchy“ pasirodymas.

„Ozo“ pirmame aukšte atidaroma niekada anksčiau viešai nerodytų fotografijų iš „Hario Poterio“ filmų užkulisių paroda. Retrospektyvinei parodai atrinktos 60 nuotraukų, padarytų per pastarąjį dešimtmetį. Jose užfiksuotos akimirkos iš visų aštuonių „Hario Poterio“ filmų užkulisių. Nuotraukose galima pamatyti išskirtines dekoracijas, vietas, specialiuosius efektus, kostiumus, kurių neįtikėtina gausybė buvo naudojama filmuojant visas filmo serijas.

Jau dabar galima dalyvauti „Ozo“ rengiamame „Hario Poterio“ presonažų antrininkų konkurse! Daugiau informacijos čia.

Renginio metu bus galima laimėti bilietus į filmo premjerą liepos 14 d., pagrindinį prizą – lenktyninę šluotą „Aureolė 2001“ arba vieną iš magijos pasaulio daiktų:

  1. Plėšiko planas
  2. Pabaisiška pabaisų knyga
  3. Šeivamedžio lazdelė
  4. Grifų Gūžtos bokalas
  5. Hario Poterio akiniai
  6. Hogvartso plunksna
  7. Grifų Gūžtos šalikas
  8. Tomo Ridlio dienoraštis
  9. Hogvartso herbas ir koledžo ženkliukai

Norint laimėti „Aureolę 2001“, reikia sukurti savo originalią šluotą ir atsinešti ją į „Ozą“ liepos 14 d. 17 val.

Šis renginys – nepakartojama galimybė  „Hario Poterio“ filmų seriją užbaigti magiškai ir, pasisėmus nepamirštamų įspūdžių, 20 val. visiems kartu žiūrėti aštuntąjį filmą „Haris Poteris ir Mirties relikvijos – 2 dalis“. Įrodykime, kad ir Lietuvoje yra tikrų „Hario Poterio“ fanų!

Parašykite komentarą