Kvidičo turnyras Lietuvoje

Lietuvoje ir vėl įvyks Kvidičo turnyras!

Džiugiai pranešame, kad jau antrą kartą Lietuvoje įvyks Kvidičo turnyras! Truputį pakeitę žaidimo taisykles, VDU Pavasario Festivalio proga VDU studentai nusprendė ir vėl surengti turnyrą, kuris, kaip tikimasi, sulauks daug sirgalių bei dalyvių iš visos šalies.

Prieš pirmąjį Lietuvoje vykusį Kvidičo turnyrą viena iš renginio organizatorių Erika Gudliauskaitė pasakė:

Kvidičas – tai Lietuvoje dar neatrastas sportas, tačiau jau turi nemažai gerbėjų. Šimtai, galbūt net tūkstančiai žmonių yra stebėję kvidičo varžybas per televizorių. Dėl šios priežasties kartu su kolegomis nusprendėme, kad atėjo laikas Lietuvoje suorganizuoti pirmąjį kvidičo čempionatą.

Žiobarų kvidičas 2005 m. buvo sukurtas JAV Middlebury koledže. Nuo to laiko kvidičas pasaulyje tapo labai populiarus sportas, nuo 2007 kiekvienais metais organizuojamas tarptautinis kvidičo turnyras, kurį rengia tarptautinė kvidičo asociacija. Pasaulyje yra apie 300 oficialių kvidičo komandų bei daug neoficialių.

Griebkite šluotas, burkite draugus į komandą, užsiregistruokite ir gegužės 13 d. (šį trečiadienį), 15 valandą ateikite į Nemuno salą (Kaune), kur ir įvyks turnyras!

Daugiau apie renginį:
VDU Studentų atstovybės Facebook puslapis
Registracija
VDU Pavasario Festivalis

Parašykite komentarą