Katherine Waterson vaidins Tiną “Fantastiniuose gyvūnuose”!

Kai jau žinome, kad Eddie Redmayne vaidins Njutą Miglapūtį, buvo tik laiko klausimas, kada sužinosime daugiau naujienų apie naujai pasirinktus aktorius, kurie suvaidins filme “Fantastiniai gyvūnai”. Dabar turime pirmąsias naujienas apie veikėją, apie kurį anksčiau dar nesame girdėję  – aktorė Katherine Waterson suvaidins Porpentiną (trumpiau – Tiną), moterį, kuri sutiks Njūtą New Niujorke ir atliks svarbų vaidmenį jo nuotykiuose.

Greg Silverman, Warner Bros. kūrybinės plėtros ir pasaulinės gamybos prezidentas, apie Waterson vaidmenį sakė:

“Katherine Waterston yra kylanti žvaigždė, kuri buvo netikėtas atradimas mūsų filme “Žmogiška silpnybė”, ir užsidirbo kritikų bei žiūrovų pagyrimų. Džiaugiamės susigrąžinę ją į Warner Bros. šeimą, ypač į vieną iš mūsų labiausiai lauktų įvykių 2016 metams – filmą ,,Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti”.

Studija sako, kad ieško žinomų veidų filmo adaptacijai, skirtingai nuo originalios „Hario Poterio“ franšizės, kurioje buvo priimti naujokai.

Tai atsako į klausimą, kurį daugelis kėlė nuo tada, kai buvo paskelbtas filmas. Yra dar didelis skirtumas tarp “Fantastinių gyvūnų” ir “Hario Poterio” aktorių – mes nežinome, kas yra kiti veikėjai ar kokie jie. Sunku atrinkti aktorius tokiomis aplinkybėmis!

Source :

Parašykite komentarą