J. K. Rowling baigė rašyti antro “Fantastinių gyvūnų” filmo scenarijų

Nors “Hario Poterio” filmų franšizė baigėsi “Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis” filmu jau prieš penkerius metus, tačiau magijos pasaulis vis dar gyvas. Kiek anksčiau, birželio mėnesį, Londono teatre įvyko naujo spektaklio “Haris Poteris ir Prakeiktas vaikas” uždaros peržiūros, o šių metų lapkritį debiutuos pirmasis trilogijos filmas “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“,  nukelsiantis 70 metų atgal prieš Hariui ir jo draugams įžengiant į Hogvartsą. Jau kurį laiką žinome, kad šis filmas bus tik pati trilogijos pradžia ir, atrodo, kad jau pasistūmėta ir su antrąją dalimi “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti 2”.

Paskutinių keturių “Hario Poterio” filmų režisierius David Yates, taip pat režisuojantis ir “Fantastinius gyvūnus”, šią savaitę raudonu kilimu žengė kito savo filmo “TARZANAS: džiunglių legenda” premjeroje bei davė interviu, kuriame užsiminė, kad J. K. Rowling jau užbaigė rašyti scenarijų “Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti 2” filmui, kuris preliminariai turėtų būti išleistas 2018 metais. Štai ką režisierius pasakojo:

“Mes baigėme pirmą filmą, ji parašė antrą ir turi idėjų trečiam. Kai ekranizuoji knygas, visada turi praleisti dalykus, kurių visai nenori praleisti – dalis jų netinka filmo siužetui, arba filmas būtų pernelyg ilgas. Šįkart scenarijus priklauso vien tik Džo – nuo pirmo iki paskutinio puslapio”.

“Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti” nukelia į 1926 metus, kai Njutas Miglapūtys užbaigia pasaulinę ekspediciją, kurios tikslas – rasti ir aprašyti daugybę ypatingai svarbių magiškų būtybių. Trumpas sustojimas Niujorke turi praeiti be jokių netikėtumų… jei ne No-Maj (amerikietiškas žodžio “žiobaras” atitikmuo) Džeikobas, ne vietoje paliktas  ir prarastas stebuklingas lagaminas ir keli pabėgę Njuto fantastiniai gyvūnai, galintys sukelti bėdų ne tik burtininkų, bet ir žiobarų pasauliams.

Parašykite komentarą