Interviu su James Phelps

Neseniai žurnalas Parade paskelbė interviu su “Hario Poterio” sagos filmų žvaigžde James Phelps, kuris vaidina vieną dvynukų – Fredį Vizlį. Interviu aktorius kalba apie paskutinį filmą, jo veikėjo likimą, filmavimą bei mėgstamiausią sagos veikėją. Įspėjame, kad atskleidžiamas paskutinės dalies turinys.

Apie filmą “Haris Poteris ir Mirties Relikvijos, 2 dalis”:

Tai labai geras filmas. Tikrai. Nežinojau, ko tikėtis, bet jis viršijo mano lūkesčius.

Apie Fredžio mirties sceną:
Buvo keista. Jaučiausia, tarsi artimas draugas būtų miręs. […] Daugiausia aš tiesiog gulėjau ir “miegojau”. Manau, kad sunkiau buvo kitiems nei man. Rupert Grint (Ronis Vizlis) ir Oliver Phelps (Džordžas Vizlis) gerokai pasistengė. Tikiuosi, kad ši scena gerbėjams patiks.

Apie brolio Oliver reakciją filmuojant mirties sceną:
Manau, kad ta diena, kai filmavom gulintį negyvą Fredį, buvo emociškai sunki visiems. Nufilmavome, berods, penkis dublius ir tada Oliver nebegalėjo tęsti, nes ta scena jį išsunkė. Be galo sunku susitapatinti su savo veikėju tokio situacijoje ir įsivaizduoti, jog tai, kas vyksta, yra tikra.

Apie pokštus filmavimo aikštelėje:
Ne kartą esame iškrėtę pokštų filmavimo aikštelėje pramogai. Tačiau visada galėdavome pasiteisint: “mes tik įsijautėme į savo veikėjus”.

Apie mėgstamiausią “Hario Poterio” veikėją:
Tiesą sakant, Voldemortas. Jis nepanašus į jokį kitą blogietį. Dažniausiai blogiukai parodo bent lašelį gailesčio, bet Voldemortas to neturi. Tie, kurie skaitė paskutinę knygą, žino jos baigtį, tačiau jie vis tiek žiūrės filmą ir galvos: “Kaip jie sugebės įveikti šį vyruką?”

Apie pirmąją jo filmavimo dieną filme “Haris Poteris ir Išminties Akmuo”:

Pamenu labai gerai. Filmavome mažame kaime Jorkšyre. Filmavome paskutinę filmo sceną, kai Haris lipa į traukinį. Tai man buvo pirmoji sceną. Pamenu, kad baisiai jaudinausi.

Parašykite komentarą